רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

אסתטיקה ואגינלית

נדמה כי נושא הוואגינה הנשית מעולם לא היה כה טרנדי כפי שהוא בימים אלו ממש. פתאום, מכל עבר, נשים מפסיקות להתבייש ומתחילות לדבר, בגאווה, על האיבר האינטימי ביותר שלהן, ואף מוכנות להיכנס לחדר הניתוחים כדי להעניק לעצמן מתנה בלתי נשכחת. בסדרות טלוויזיה, בסרטים, בבתוכניות אירוח, בכתבות בעיתונים או בדיונים רפואיים - הוואגינה יוצאת מהחושך לאור!

ואכן, יש על מה לדבר. השנים עושות את שלהן גם כשזה מגיע לאיברים הנשיים המוצנעים לרוב, גם לידות, ניתוחים, צלקות ועוד סיבות מגוונות נוספות, עלולות לגרום להתרופפות האלסטיות של הנרתיק ולתחושות נעימות פחות בכל מה שקשור לאיזור, כנשים רבות חשות חוסר שביעות רצון עם מראה הנרתיק שלהן, כמו גם עם התחושה בעת קיום יחסי מין. ובכן, עבור אותן נשים קיים פתרון מהפכני, ההולך ותופס תאוצה בישראל ובעולם - ניתוחי אסתטיקה ופלסטיקה ואגינלית! 

כיום, ניתן לבצע טיפולי פלסטיקה ואגינלית, שנועדו בדיוק עבור מטרה זו – להחזיר לנשים רבות את ביטחונן בנרתיק שלהן, ויחד עם זאת, את חדוות המין. ניתוחים כמו הצרה או הרחבה של הנרתיק, טיפול פמיליפט - טכנולוגית לייזר חדשנית איתה ניתן לבצע טיפול להצרת נרתיק ללא לייזר, הקטנת שפתיים ועוד מגוון טיפולים המבוצעים כולם במרכז הרפואי נ.א.רא, על ידי המומחים המובילים את תחום הפלסטיקה הוואגינלית בישראל. 

בנוסף לאלמנט החיצוני והקוסמטי, לטיפולים אלו יש גם חשיבות בריאותית, והם עוזרים לטיפול בתופעה צניחת הנרתיק (בעיה העלולה לגרום לדליפת שתן). מדובר בתופעה שכיחה למדי, שלמעלה מ- 70% מכלל הנשים מעל גיל 40 סובלות ממנה, וחבל. 

המודעות והפתיחות שהביאה הפריחה בניתוחי הפלסטיקה הוואגינלית, עוזרת לנשים רבות לדבר על נושא שהיה מוגדר כ"טאבו" עד כה. בין אם מסיבות של מבוכה מצורה חיצונית פגומה, או לא לטעמך, ועד נשים שבגלל אמונתן צריכות לחשוב על ביצוע ניתוח לאיחוי קרום הבתולין, היום כל אישה בישראל יכולה להתחדש בנרתיק מעוצב, לחזור להינות מיחסי מין או למעשה לבצע כל שיפור ושדרוג בוא היא חפצה. 

אם גם את חושבת על ניתוח פלסטי ואגינלי, אל תהססי ופני עוד היום למומחים של medica, המבטיחים לך את הטיפולים החדשניים בתחום, ליווי אישי, ודיסקרטיות מלאה.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות