חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

הגדלת חזה

ניתוחי חזה ובעיקר הגדלת שדיים הם הניתוחים הנפוצים ביותר בעולם הפלסטיקה ונשים רבות מוכנות לשכב על שולחן הניתוחים על מנת לשפר או לתקן את החזה שלהן. לפני שניגשים לברר לגבי ניתוח אצל אחד מהמנתחים המעולים של medica, ישנם מספר דברים שכדאי לדעת:

25% מהנשים שעוברות את הניתוח, זקוקות לניתוח נוסף כעבור 10 שנים בשל התיישנות השתלים. שתל ישן עשוי לדלוף לאחר זמן ארוך מדי, ואובדן משקל, הריון ושינויים נוספים, עלולים לגרום למטופלת לשנות את דעתה לגבי השתל הראשון שבחרה.

בשבוע שלאחר הניתוח לא תרגישי במיטבך אך, ללא ספק, תוכלי לחזור לעבודה משרדית הדורשת תנועה מינימלית. במידה והשתל מונח מתחת לשריר החזה ולא מעליו (נשים רבות בוחרות באופציה זו למתן מראה טבעי יותר) ייתכן וזמן ההחלמה יהיה ארוך יותר.

על אף שסיליקון מרגיש מאוד דומה לשדיים טבעיים, תוכלי לחוש בהבדל. שתלים גדולים שהושתלו בחזה קטן יהיו ברורים יותר לזיהוי מאשר שתלים בחזה מלא יותר או בשתלים שהושתלו מתחת לרקמת השריר.

נשים אשר בוחרות לבצע הגדלת חזה עשויות להתקל בקשיים במהלך הנקת התינוק. ניתוח הכרוך בחיתוך הפטמה והעטרה עשוי לפגוע בבלוטות החלב ולפגוע בייצורו. נשים שבוחרות לעבור ניתוח בו החתך מבוצע מתחת לבית השחי, לא ייתקלו בבעיות.

הניתוח לא מומלץ לנשים הנמצאות בסיכון, או בעלות היסטוריה משפחתית של סרטן השד. כנ"ל לגבי נשים בעלות משקל-עודף ו/או מעשנות.

נשים רבות שבוחרות לעבור ניתוח הגדלת חזה, מבקשות להקטין את גודל הפטמה והעטרה בהתאם לגודל השד החדש ומבקשות לבצע ניתוח הקטנת פטמה בנוסף לניתוח ההגדלה.

למרות שתוכלי לחזור לאימונים אירוביים לאחר שבוע, מומלץ להמתין כ-12 שבועות לפני חזרה לתרגילי כושר מתקדמים.

לפני שאת פונה לבירורים והתייעצות שאלי את עצמך:

  • האם המצב העכשווי מטריד אותי?
  • מדוע אני רוצה לעבור את הניתוח?
  • האם אני נרגשת לקראת הניתוח?
  • האם באפשרותי להחמיץ ימי עבודה?
  • האם ברצוני לחשוף את עצמי לסיכונים?

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: