חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

החיים אחרי ההריון

פמיליפט

כעת, כשההיריון מאחורייך, זכית באוצר חדש ומיוחד בחייך ובתואר חדש: אימא. כמו בכל תחום בחייך, גם גופך חווה שינויים משמעותיים בשבועות ובחודשים האחרונים, כשהכין את עצמו ליצירת ולגידול עובר קטן. כעת, כשחלפה לה תקופת ההיריון, גופך מתחיל להחלים ולהתחזק, ומנסה לשוב לצורתו הטרום-הריונית. נשים חוות מגוון של בעיות לאחר הלידה, חלקן רציניות יותר מהאחרות ובעלות סימפטומים ייחודיים. חלק מן הבעיות הנפוצות כוללות:

  • זיהומים לאחר לידה (בשתן, בשלפוחית השתן או זיהומים בכליות)
  • דימומים חוזרים
  • כאב באזור הפארינלי (בין הנרתיק לרקטום)
  • הפרשות ואגינליות
  • בריחת שתן

למזלך, ישנו פתרון חדשני לבעיות אלו, והוא נקרא פמיליפט. פמיליפט הוא הליך לא ניתוחי, מהיר, נטול כאב, בטוח ופשוט – מה שיכול להקל על חייה של כל אישה. בעיות אינטימיות מהן סובלות נשים לאחר הריון, הן יותר נפוצות ממה שהיית מדמיינת, וכעת ניתן לפתור אותן בקלות. אנחנו מאמינים שזהו הזמן להעלות את הנושא, שנשים רבות נבוכות לדבר עליו, לסדר היום ולעשות משהו בנידון. שוחחנו עם ד"ר אלכסנדרוס באדר, מומחה לאסתטיקה ופלסטיקה ואגינלית שביצע מעל 1500 ניתוחים במעל 45 מדינות, לגבי חוויותיו עם טיפול בנשים לאחר הריון:

מרבית הנשים מתלוננות על חולשה בשרירים באזור הואגינה. מרבית התלונות קשורות לשרירים רפויים וחוסר שליטה באזור. סימפטומים נפוצים במקרים אלו הם דליפת שתן בכל פעם שהמטופלת לוחצת על שרירי הבטן התחתונים בחדר הכושר, במהלך שיעול או עיטוש ובמהלך קיום יחסי מין.

התופעות שתיארתי יכולות להופיע אחרי כל הריון וקשורות לאופי ההיריון והלידה עצמה. ישנם מספר גורמים משפיעים, כגון דרגת הקושי של הלידה, שימוש בשאיבה, גודל תעלת הלידה והצוות המטפל. יש לזכור שבחלק מהמדינות הלידה לא מתבצעת ע"י רופא אלא על ידי מיילדת – מה שמגדיל את הסיכונים.

הזמן המומלץ או בין 3-4 חודשים. בדרך כלל הייתי ממליץ על בדיקה שגרתית כ-3 חודשים לאחר הלידה.

אם גם את מרגישה אי נוחות מסוימת, או סובלת מבעיות אינטימיות לאחר הלידה, אל תהססי לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע נוסף לגבי טיפול לייזר בנרתיק 

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: