רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

הסרת דליות - להיפטר מהורידים הבולטים

  • דף הבית
    \
  • הסרת דליות - להיפטר מהורידים הבולטים

הסרת דליות ברגליים מאפשרת לטפל בורידים בולטים ברגליים בצורה מקיפה. דליות ברגליים מופיעות אצל כשישים אחוזים מהאוכלוסיה, גברים ונשים כאחד, בדרגות חומרה שונות. הן מופיעות תחילה כפגם אסטתי, בצורת ורידים שמתבלטים על פני העור, אך יכולות להעיד על בעיה חמורה יותר של אי ספיקה של כלי הדם. בתחום רפואת כלי הדם מוצעים כיום מגוון טיפולים מתקדמים של הסרת דליות ברגליים וכדי להתאים את הטיפול הנכון חשוב לבצע אבחון רפואי מסודר. הגורם העיקרי להיווצרות של דליות הוא תורשה גנטית, אולם יש גורמים נוספים שעלולים להחמיר את התופעה או לעודד את ההופעה שלה כבר בגיל צעיר:

* נשים בהיריון - בתקופת ההיריון הגוף מתמודד עם עודף משקל, שינויים בלחץ הדם והצטברות נוזלים שמייצרים לחץ מוגבר על ורידי הרגליים.
* עמידה או ישיבה ממושכת - אנשים שעובדים בעבודות המצריכות עמידה או ישיבה לאורך כל שעות היום, מפעילים לחץ מתמשך על הורידים שעלול לגרום לאורך זמן להיווצרות של דליות. בעמידה ממושכת מופעל לחץ מוגבר על הרגליים ובישיבה ממושכת נפגעת זרימת הדם כתוצאה מחוסר תנועה.
* עודף משקל - השמנת יתר משפיעה על כל מערכות הגוף וגם על המערכת הורידית.
* שימוש בגלולות למניעת הריון - הגלולות עלולות לגרום להיווצרות של כרישי דם עקב נטייה גנטית לקרישיות יתר.
* לבישה של בגדים הדוקים - גרביים לוחצות, נעלי עקב וסקיני ג'ינס מייצרים לחץ עודף ומקשים על זרימת דם תקינה.

טיפול בורידים בולטים ברגליים מאפשר לטפל באופן נקודתי בוריד הפגוע ולהחזיר אותו לפעילות תקינה. ניתן לבצע הסרת דליות ברגליים באמצעות מגוון טיפולים כאשר חשוב להתאים את הטיפול הנכון למצבו הרפואי של המטופל. הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הסרת דליות הם טיפולי הלייזר – מכשיר האנדו לייזר מטפל באופן מדויק בוריד דרך סיב אופטי שמוחדר אליו ומחמם את הדפנות הקרועות עד לאיחוי מלא. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית וזמן ההחלמה ממנו אינו ממושך ומאפשר חזרה מהירה אל השגרה. בנוסף קייפ טיפול בקיטור, טיפול במערכת ונסיל וטיפול בגלי רדיו. השיטות של טיפול בורידים מביאות לתוצאות מהירות אך כדי לשמור עליהן לאורך זמן, חשוב להקפיד על אורח חיים בריא - לשמור על תזונה מאוזנת, להימנע מעישון, להקפיד על פעילות גופנית ולא להשתמש בבגדי גוף לוחצים.


במרכז הרפואי medica תוכלו להתייעץ עם המומחים המובילים בארץ ברפואת כלי דם ולקבל את הטיפולים המתקדמים ביותר להעלמת ורידים ברגליים, לתיאום תור צרו קשר עוד היום בטלפון 2147*

?רוצה עוד פרטים
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות