רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

הרמת חזה

הרמת חזה, הליך הנקרא גם מסטופקסי (Mastopexy), הוא ניתוח שמטרתו לשנות את צורת השדיים ואותו תוכלי לעבור בmedica, המרכז הרפואי הגדול בישראל. במהלך ניתוח להרמת חזה מוסר עור מיותר מהאזור, ורקמת השד מעוצבת מחדש במטרה לשחזר, למצק ולהרים את השד. נשים רבות בוחרות לבצע ניתוח פלסטי להרמת חזה במקרים של חזה נפול או פטמות הפונות מטה. ניתוח שכזה עשוי לשפר את התדמית העצמית ואיתה גם את הבטחון. ניתוח להרמת חזה לא משנה בצורה משמעותית את גודל החזה, אך ניתן לשלבו גם עם הגדלת/הקטנת חזה, במידת הצורך. 

לאורך השנים, צורתו של החזה משתנה, ואין דרך להתחמק מכך - בסופו של דבר השדיים מאבדים מגמישותם ומתרכככים. ישנם גורמים שונים לכך:

הריון  
במהלך ההריון, הרצועות התומכות בחזה נמתחות ככל שהחזה גדל ונהיה כבד יותר. מתיחת הרצועות גורמת לנפילת החזה לאחר ההריון, בין אם האם מניקה ובין אם לא.

שינויים במשקל 

שינויים במשקל הגוף עלולים לגרום לעור להימתח ולאבד מגמישותו.

כח המשיכה

לאחר זמן רב, כח המשיכה עשוי לגרום לאותן רצועות להמתח ולחזה ליפול.

הרמת חזה יכולה לעזור במקום של חזה נפול ולהעלות את מיקומן של הפטמות. הקטנת גודל העטרה שמסביב לפטמות יכולה להתבצע גם היא במהלך הניתוח על מנת להתאים את הפטמות לפרופורציה ולצורה החדשה.

ייתכן ותרצי לשקול ניתוח הרמת חזה באחד מן המקרים הבאים:

* חזה נפול – חזה שאיבד מצורתו ונפחו או שנהיה שטוח ומאורך.
* במידה והפטמות נפלו גם הן ופונות מטה.
* במידה והעטרה נמתחה ואיבדה פרופורציה.
* במידה והשדיים לא שווים בגובהם.

הרמת חזה אינה מיועדת לכולן. במידה ואת שוקלת הריון בעתיד, ייתן וכדאי לשקול להמתין לבצע את הניתוח בשלב מאוחר יותר. במהלך ההריון החזה נמתח כאמור, ועלול להשפיע על תוצאות הניתוח.

הנקה הינה שיקול נוסף. על אף שניתן להניק לאחר הרמת חזה, מאחר והפטמות אין מופרדות מרקמת השד התחתונה, ישנן נשים הסובלות מקושי בייצור חלב.

על אף שניתן לבצע הרמת חזה לכל גודל חזה, לנשים עם חזה קטן יותר יש סיכוי לשמור על תוצאות הניתוח לתקופה ארוכה יותר. חזה גדול וכבד יותר עשוי ליפול בשנית במשך השנים.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות