רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

טיפול לייזר בנרתיק - להרגיש בנוח עם עצמך

  • דף הבית
    \
  • טיפול לייזר בנרתיק - להרגיש בנוח עם עצמך

נשים רבות סובלות מבעיות ואגינליות שגורמות להן לחוסר נוחות ופגיעה באיכות החיים. שינויים באזור הנרתיק מתרחשים באופן טבעי עם השנים בעקבות לידות, ובגיל מאוחר יותר בגלל ירידה ברמת הורמון האסטרוגן שמשפיע על רקמת רירית הנרתיק מבחינת הלחות והאלסטיות. בעיות נפוצות במיוחד מתבטאות ביובש בנרתיק, גרד, רפיון ובריחת שתן.

למרות שאלה בעיות שגורמות לסבל בחיי היום יום ופגיעה בזוגיות, לרוב הן זכו להתעלמות גם בגלל שהרפואה ראתה בהן אפקט בלתי נמנע של תהליכים פיזיולוגיים טבעיים, וגם בגלל שמדובר בנושאים אינטימיים שנשים רבות לא הרגישו בנוח להתלונן עליהם ולהתעקש על טיפול. אבל מדובר בבעיות שבשלב מסוים בחיים יהיו רלוונטיות ליותר ממחצית מאוכלוסיית הנשים. היום הרפואה מציעה מגוון אפשרויות טיפול ביובש בנרתיק ובריחת שתן, כשאחד הפתרונות החדשניים והיעילים הוא טיפול לייזר.

למה טיפול לייזר?

ניתן לטפל בבעיות ואגינליות בעזרת טיפול תרופתי הורמונלי, אבל יש לו תופעות לוואי רבות והוא לא מתאים לכל אישה. היום ניתן לקבל טיפול מבלי להזדקק להתערבות כירורגית פולשנית בעזרת הלייזר. טיפול לייזר בריחת שתן, יובש ורפיון נרתיקי יכול להתאים גם לנשים שעברו לא מזמן ניתוחים של הסרת גידולים גינקולוגיים. הטכנולוגיה החדשה בטוחה ויעילה וההליך אינו כרוך בכאב. גם ההתאוששות מהירה וניתן לשוב מיד לשגרת היומיום. טיפול הלייזר מתמקד בקיר הקדמי של הנרתיק, מחזק את רקמת החיבור שלו ותורם להצרת קירות הנרתיק - כך למעשה הוא מטפל בכמה בעיות בו זמנית.
חשוב לציין שטיפולי לייזר בנרתיק לא מתאימים לכל אישה ויש לקבל יעוץ רפואי כדי לקבוע מה הטיפול הכי מתאים עבור כל אחת. במקרים של דליפת שתן קשה או כאבים שנובעים מעיוות אנטומי, טיפולי לייזר יכולים להקל, אבל ייתכן שיהיה צורך גם בהתערבות כירורגית.

טיפול לייזר בריחת שתן

הליך זה מתאים בעיקר למקרים קלים עד בינוניים של בריחת שתן בעת מאמץ, שיעול, ריצה וכו'. בעיה זו נפוצה בגילאים מבוגרים יותר אך יכולה להתרחש גם אצל נשים צעירות מסיבות גנטיות. בדרך כלל יהיה צורך בשלושה טיפולים בממוצע בהפרשים של חודש בין הטיפולים.

טיפול לייזר יובש בנרתיק

מיועד לנשים בגיל המעבר שסובלות מיובש, עקצוץ, צריבה וכאבים בנרתיק. הכאבים מורגשים בייחוד בעת קיום יחסי מין, אבל תחושת חוסר הנוחות יכולה ללוות נשים במצב זה בכל שעות היממה. טיפול ביובש בנרתיק יכול להיפתר באופן נקודתי בעזרת חומר סיכה, אבל בחיי היום יום יש צורך בפתרון רחב יותר. עבור נשים שחוששות או שאסור להן לקחת תרופות הורמונליות, טיפול לייזר ביובש בנרתיק הוא פתרון יעיל.

טיפול לייזר רפיון בנרתיק

במהלך לידה סטנדרטית קירות הנרתיק מתרחבים, ואצל חלק מהנשים ההתרחבות מוגברת עד כדי פגיעה באיכות יחסי המין. טיפול הלייזר גורם לכיווץ קירות הנרתיק ושיפור משמעותי בבעיה זו.

במרכז הרפואי medica מתבצעים מדי יום טיפולי לייזר מתקדמים על ידי הרופאים המובילים בארץ ברפואת נשים. אין סיבה להמשיך לחיות עם תחושת חוסר הנוחות, צרי קשר עוד היום ובואי לפגישת ייעוץ.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות