רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

טיפול בורידים בולטים ברגליים – הטכנולוגיות החדשות בעולם הרפואה

  • דף הבית
    \
  • טיפול בורידים בולטים ברגליים – הטכנולוגיות החדשות בעולם הרפואה

טיפול בורידים בולטים ברגליים הוא קל ומהיר כיום, בעזרת מגוון חידושים טכנולוגיים שפותחו בשנים האחרונות. אנשים רבים סובלים מהתופעה, שהביטוי העיקרי שלה הוא אסתטי אך היא יכולה להעיד על בעיה חמורה יותר. ורידים בולטים ברגליים הנקראים גם "דליות", נוצרים כאשר נפגעת פעילותם של השסתומים שאחראים על וויסות זרימת הדם, דבר שגורם לנזילה של דם סביב כלי הדם ולהופעה של פסים אדומים על גבי העור. כשלושים אחוזים מן האוכלוסיה הבוגרת סובלים מן התופעה והיא נפוצה יותר בקרב נשים. הגורם העיקרי לה הוא הגורם הגנטי אך יש גורמים נוספים שיכולים לעודד את ההיווצרות שלה או להחמיר אותה כמו עודף משקל, הריון, חוסר בפעילות גופנית, נשיאת משאות כבדים ונטילת תרופות מסוימות.

כיום ניתן להתאים טיפול בורידים בולטים ברגליים בהתאם לצרכים של המטופל, באחת מבין השיטות המתקדמות החדשות:

אנדו לייזר - הסרת נימים בלייזר מבוצעת עם מכשיר לייזר ולעיתים משולב בניתוח גם שימוש במכשיר אולטרסאונד. ההליך מבוצע תחת הרדמה מקומית כאשר מוכנס אל הוריד סיב לייזר שסוגר את הדפנות שלו באמצעות גלי חום תרמיים. העלמת נימים בלייזר מביאה לתוצאות אופטימליות באופן מיידי ואפשר לחזור אל השגרה מיד לאחר הניתוח.

טיפול בקיטור - במהלך הטיפול מוחדרת מחט אל תוך הוריד שדרכה מועברת צינורית, המזרימה אדי מים דחוסים בצורה מבוקרת אל האיזורים הפגועים. הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית ועם בקרה של מכשיר אולטרסאונד. טיפול קיטור נחשב ידידותי במיוחד מכיוון שהמים הם חומר טבעי שאינו זר לגוף האדם, והוא מביא לתוצאות האופטימליות כשבועיים לאחר סיום הטיפול.

גלי רדיו - החום של גלי הרדיו נמוך יותר מזה של גלי הלייזר ולאחר סיום הטיפול אפשר לחזור מיד לפעילות ללא כאבים. ההליך מבוצע על ידי החדרת סיב לאורך הוריד וצריבה של האיזורים הפגועים עד לסגירתם. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית, אינו משאיר סימנים ובעל אחוזי הצלחה גבוהים.

VenaSeal - ונסיל היא מערכת חדשה לטיפול בדליות ברגליים. בטיפול נאטמים הפתחים שנוצרו בדופנות הוריד באמצעות דבק רפואי. הוא מבוצע בהרדמה מקומית ומשפר את זרימת הדם באופן מיידי. זהו אחד הטיפולים היעילים ביותר והוא אינו מצריך זמן החלמה ממושך.

במרכז הרפואי medica מבוצעים הטיפולים המתקדמים ביותר להסרת ורידים ברגליים עם אנדו לייזר (הסרת נימים בלייזר), טיפול קיטור, גלי רדיו וונסיל. צרו קשר עוד היום ובואו לפגישת יעוץ עם הרופאים המובילים בתחום כלי הדם.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות