רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

טיפול בורידים בולטים - הטיפולים המתקדמים ביותר

  • דף הבית
    \
  • טיפול בורידים בולטים - הטיפולים המתקדמים ביותר

ארבעת הטיפולים היעילים ביותר להסרת ורידים בולטים

טיפול בורידים בולטים ברגליים הינו הליך רפואי שגרתי ופשוט, ללא כאב רב. עם זאת, רבים חוששים לעבור אותו, על אף שהם סובלים מורידים בולטים ברגליהם. קיימים סוגים שונים של טיפולים כאשר מומלץ לבחור את הטיפול המתאים ביותר לכל אחד באופן אישי. על מנת להקל על החששות ולעשות סדר בנושא, להלן ארבעת הטיפולים היעילים ביותר:

אנדו לייזר
טיפול מהיר ויעיל המאפשר העלמת נימים, עם טראומה מינימלית ותוצאה אסתטית מעולה. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית, כאשר מכניסים לרגלו של המטופל סיב לייזר העובר לכל אורך הוריד ומבצע סגירה שלו. הפעולה אורכת כשעה בלבד ולאחר מכן ניתן לחזור לתפקוד מלא. ניתוח האנדו לייזר הנו טיפול להעלמת ורידים שלא משאיר סימן וצלקת ולכן הוא מאוד מצליח.

וניסיל
שיטת טיפול בורידים בולטים בעזרת דבק מיוחד האוטם את הוריד באמצעות חום. הטיפול באמצעות מערכת הונסיל (Venaseal) משפר את זרימת הדם על ידי סגירת הוריד החולה. למעשה, הורידים הבולטים נשארים סגורים, כך שהדם מנותב דרך ורידים בריאים הסמוכים למקום. היתרון בשיטת הטיפול הזו הוא שאין צורך ללכת עם גרב אלסטית לאחר מכן ואפשר להמשיך להתנהל באופן רגיל.

קיטור
שיטת הקיטור הנה שיטה חדשנית לטיפול העלמת ורידים. השיטה מבוססת על פגיעה בוורידים בטמפרטורה גבוהה המופקת דרך אדי מים דחוסים ומזוקקים. מדובר בשיטה "ירוקה" להעלמת ורידים, בגלל השימוש באדי מים. היתרון בשיטה הוא שהיא מתאימה לטיפול בוורידים ראשיים ומשמשת כאלטרנטיבה לטיפול בלייזר במידה וזה אינו מתאים למטופל.

גלי רדיו
ההליך הכי פחות פולשני מבין ארבעת הטיפולים. טיפול בגלי רדיו הינו טיפול בורידים בולטים הפועל על גלי רדיו וחום נמוך של לייזר. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית בלבד ומלווה במינימום כאבים. במהלך הטיפול מוכנס סיב גלי רדיו לתוך הווריד החולה ומפעיל עליו מכת חום קטנה ומבוקרת. ההליך נמשך כמה דקות בלבד.

הטיפולים בורידים בולטים בעלי יתרונות רבים ומתאימים לכל הגילאים. במרכז medica תוכלו להתייעץ עם מיטב הרופאים המומחים לכלי דם, ולמצוא את הטיפול המתאים עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר medica.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות