רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

טיפול ביובש נרתיקי - עם מכשיר לייזר מתקדם

  • דף הבית
    \
  • טיפול ביובש נרתיקי - עם מכשיר לייזר מתקדם

טיפול ביובש נרתיקי עבר מהפיכה בשנים האחרונות, כאשר אל הטיפולים המסורתיים כמו שימוש בחומרים מגבירי לחות או נטילת הורמונים, הצטרף טיפול לייזר חדשני באמצעות מכשיר הפמיליפט. יובש נרתיקי, או בשמו הנוסף - יובש וגינלי, הוא תופעה נפוצה ממנה סובלות נשים רבות בתקופת גיל המעבר. היובש נגרם בעיקר כתוצאה מירידה בהפרשת הורמון האסטרוגן אצל נשים לקראת גיל ארבעים, אך הוא יכול להיגרם גם בגילאים מוקדמים יותר בגלל מתח נפשי, כתופעת לוואי של מחלה אחרת או בגלל פטרייה. גיל המעבר מתחיל בסביבות סוף שנות השלושים של האישה ומסתיים באיזור גיל חמישים. משך תקופת השינויים שונה מאישה ואישה ובנוסף לכך כל אישה חווה אותו בצורה שונה. בתקופת הזמן הזו, גוף האישה עובר שינויים רבים כמו הפסקת הווסת ושינויים ברמות הפרשת ההורמונים. השינויים האלו גורמים לשינויים פיזיולוגיים רבים כמו שינוי במרקם העור, הלבנת שיער, גלי חום תכופים ובנוסף לכך נשים רבות סובלות בתקופה הזו משינויים קיצוניים במצב הרוח ומתחושת פגיעה בדימוי העצמי.

יובש וגינלי הוא לא התופעה היחידה האופיינית לאיזור הנרתיק בתקופת גיל המעבר. תופעה לא נעימה נוספת האופיינית לו, היא תופעה של בריחת שתן – חוסר שליטה על הסוגרים שגורם לדליפת שתן לא רצונית בכל שעות היום. בריחת שתן יכולה להיות מינורית ולהתרחש רק בזמן מאמץ או להופיע בצורה כרונית ולפגוע בצורה משמעותית בתפקוד היומיומי של האישה. ניתן לטפל בה במגוון אמצעים, החל מהקפדה על אימון קבוע של שרירי רצפת האגן ועד לטיפול תרופתי, הזרקת חומרים או ניתוח כירורגי.

כיום ניתן לבצע טיפול ביובש נרתיקי או בבריחת שתן אצל נשים עם מכשיר הפמיליפט. פמיליפט הוא מכשיר לייזר חדשני, שבאמצעותו ניתן לטפל במגוון בעיות ואגינליות כמו: רפיון נרתיק, בריחת שתן, שיקום לאחר לידה, יובש נרתיקי והופעה של זיהומים חוזרים. הטיפול מותאם לכל אישה בהתאם לבעיה שממנה היא סובלת ומתבצע ללא צורך בהרדמה, ללא כאבים וללא צורך בזמן החלמה ממושך. במהלך הטיפול, מכשיר הלייזר מוחדר אל הנרתיק ושולח קרני לייזר אל המיקום המדויק שאליו מכוון הרופא. הקרניים מחממות באופן מבוקר את הרקמה הרירית ויוצרות פציעה מיקרוסקופית של תאי העור, דבר הגורם להגברת ייצור הקולגן בתאים ולהתחדשות הרקמה. ההיווצרות של הרקמה החדשה מסייעת בפתרון של בעיות ואגינאליות רבות בהתאם למיקום שבו מבוצע הטיפול. לדוגמא, רקמה חדשה תומכת בצורה טובה יותר בסוגרים ומונעת דליפת שתן.

במרכז הרפואי medica, תוכלי להתייעץ עם מיטב המומחים ברפואת נשים ולקבל את הטיפול המתקדם ביותר. אם את סובלת מתופעות של גיל המעבר, צרי קשר עוד היום ובואי לפגישת ייעוץ.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות