רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

יובש בנרתיק - טיפול לייזר קל ומהיר

  • דף הבית
    \
  • יובש בנרתיק - טיפול לייזר קל ומהיר

יובש בנרתיק הוא תופעה ואגינלית נפוצה בקרב נשים בגיל המעבר. כתוצאה מירידה בהפרשת הורמון האסטרוגן, איזור הנרתיק מאבד את הלחות שלו וכך נוצרת תחושת גירוי לא נעימה. נשים רבות חוות תחושות של כאב בזמן חדירה בעת קיום יחסי מין, מאחר והירידה ברמת הלחות באיזור הנרתיק מגבירה את רמת החיכוך והופכת את יחסי המין למכאיבים ולעיתים לבלתי אפשריים. התופעה הזו גורמת לבושה רבה אצל נשים שחוות יובש וגינלי ולפגיעה קשה בדימוי העצמי שלהן. עולם הרפואה מציע מגוון פתרונות לטיפול בבעיה כמו טיפול באמצעות נטילת הורמונים, הקפדה על תזונה מבוקרת, שימוש בחומרים מגבירי לחות ושמירה על אורח חיים בריא. כיום ניתן לעשות טיפול ביובש נרתיקי עם פמיליפט, מכשיר לייזר מתקדם שמטפל בו באופן נקודתי ומאפשר חזרה מהירה אל השגרה.

מה זה פמיליפט?

מכשיר הפמיליפט מטפל במגוון בעיות ואגינליות של גיל המעבר כמו: יובש בנרתיק, בריחת שתן, שיקום רצפת האגן לאחר לידה ורפיון נרתיקי. הטיפול מתבצע אצל רופא נשים מומחה והוא אינו ניתוחי. במהלכו המכשיר מוחדר אל הנרתיק ומשדר קרני לייזר אל האיזור הפגוע בצורה מדויקת. קרני הלייזר מחממות את תאי רקמת רירית הרחם וגורמות להם לייצר קולגן בצורה מוגברת ועל ידי כך מעודדות את חידוש הרקמה. חידוש הרקמה מייצר אפקט הרמה ומחדש את הלחות. לטיפול יש יתרונות רבים: הוא מבוצע ללא הרדמה, אינו כרוך בכאבים, לא מצריך זמן החלמה ארוך, מתבצע באופן מבוקר בהתאם לבעיה שממנה סובלת האישה ופותר באופן יעיל ומהיר את בעית היובש. 


הטכנולוגיה הלא ניתוחית של מכשיר הפמיליפט מחזירה מדי יום לנשים את היכולת לשלוט בגוף שלהן, גם בימים הסוערים של גיל המעבר. השינויים הרבים שהאישה חווה בתקופה הזו יכולים לגרום לעגמת נפש רבה ואף לשבש את הפעילות היומיומית. יובש וגינלי הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר שמביא איתו הגיל הזה והטיפול באמצעות לייזר מביא איתו בשורה חדשה לנשים - לא עוד טיפולים ממושכים אצל רופא הנשים או ניתוחים כואבים. אפשר לטפל בו בקלות ובמהירות ולהרגיש שוב בנוח עם הגוף.

במרכז הרפואי medica מתבצעים מדי יום טיפולי לייזר מתקדמים עם מכשיר הפמיליפט, על ידי הרופאים המובילים בארץ ברפואת נשים, צרי קשר עוד היום ובואי לפגישת ייעוץ.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות