רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

יישור שיניים אינויזיליין הפתרון החדשני

  • דף הבית
    \
  • יישור שיניים אינויזיליין הפתרון החדשני

הפה שלנו מכיל בבגרותנו 32 שיניים קבועות (כולל שיני בינה), אשר צומחות לאחר צמיחה ונשירה של שיני החלב בתקופת הילדות. צורת השיניים, אופן הצמיחה שלהן, סידורן על גבי הלסתות ומבנה הלסתות עצמן והמנשך מושפעים מתורשה, ואת רובם ניתן לתקן או לשפר, במידת הצורך, באמצעים אורטודנטיים שונים, ובראשם – גשר.
ישנם מצבים שונים הדורשים יישור שיניים, כגון: צמיחה צפופה מדי של שיניים שלא מותירה מספיק מקום לכל השיניים לצמוח כראוי ומייצרת שיניים הצומחות בצורה עקומה או בולטת, רווחים גדולים בין השיניים, סגר לא תקין ועוד. עבור כל אלו, ידועה במיוחד שיטת יישור השיניים הקלאסית – גשר עשוי ברזלים וגומיות.
שיטה זו נחשבה שנים כשיטה היעילה ביותר אך עם המודעות הגוברת לאסתטיקה נדרש תחום רפואת השיניים לפתרונות חדשים, יעילים באותה מידה אך ללא המחיר האסתטי של שימוש בגשר בולט כל כך לעין. שיטה המשתמשת בקוביות פנימיות פותחה ונמצאה נוחה ויעילה, אך כרוכה בעלויות גבוהות ובביקורים תכופים אצל רופא השיניים למעקב.

אינויזיליין – יישור שיניים שקוף

שיטה חדשנית ויעילה במיוחד נקראת אינויזיליין – יישור שיניים שקוף. בשיטה זו מגיע המטופל אל מרפאת השיניים ועובר סדרה של צילומים ומדידות המועברות לעבודת מעבדה. תוצאות המעבדה מתבטאות בשתי דרכים המרכיבות את אופן הטיפול:
הרופא מקבל תחזית ממוחשבת של התוצאה הצפויה בסיום הטיפול ושל מצב השיניים בכל שלב לאורך הדרך.
המטופל מקבל סדרה של זוגות קשתיות שקופות המולבשות על השיניים, כאשר בכל שבועיים עליו להחליף את הזוג הנוכחי בזוג הבא אחריו, המותאם למצב השיניים הצפוי על פי התחזית הממוחשבת.

מהם היתרונות של יישור השיניים בשיטת אינויזיליין?

יישור שיניים בשיטת אינויזיליין הפך לאחת השיטות הפופולריות ביותר ליישור שיניים, הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים ונוער, וזאת בזכות יתרונות רבים:
* אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
* שיפור נראה לעין בפרק זמן קצר יחסית לשיטות יישור שיניים אחרות
* מראה אסתטי – לא ניתן כמעט להבחין בקשתיות כאשר הן מורכבות על השיניים, מתאים במיוחד למבוגרים שמעוניינים ליישר את השיניים אך נבוכים ממראה הגשר הקלאסי
* נוחות שימוש – ניתן להסיר ולהחזיר את הקשתיות בכל עת ובקלות, אפשר לאכול ולשתות מה שרוצים, הן לא דוקרות, מכאיבות או נתפסות בשום דבר, ולא שומעים את נוכחותן באופן הדיבור של מי שמרכיב אותן
* התחזית הממוחשבת מאפשרת לרופא השיניים לתכנן ולהתאים את הטיפול לשם השגת התוצאות הטובות ביותר

הצלחת הטיפול בשיטת אינויזיליין תלויה מאוד גם במטופל עצמו, כיוון שיש ביכולתו להסיר ולהרכיב את הקשתיות כאוות נפשו. מומלץ להרכיב אותן כ-20 שעות מדי יום ולהשגת תוצאה אידיאלית, חשובה מאוד המשמעת העצמית של המטופל ומידת ההקפדה וההתמדה שלו. מטופלים שלא מקפידים על הרכבת הקשתיות בהתאם עשויים לגרום לעיכובים ולקשיים בהגעה לתוצאה הרצויה.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות