חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

כירורג יד בתל אביב – רופאים מומלצים

כירורג של היד

המועצה המדעית של ההסתדרות הרפואית בישראל החליטה להכיר בכירורגיה של היד כתת-התמחות רשמית. המועצה דורשת שכל כירורג יד יעבור תקופת הכשרה מיוחדת של שנתיים וחצי ויצטרך לעבור בחינות גמר.

כל זאת למה? כי הידיים הן מהאיברים החשובים בגופנו. למעשה, מלבד היציבה, השימוש הרב ומגוון הפעולות שניתן לבצע עם הידיים הם שמפרידים את האדם מהחיה. הפעולות מתאפשרות על ידי מערכת מורכבת של עצמות, מפרקים, שרירים, עצבים ורקמות.

מה דרוש מכירורג יד מומלץ?

כירורג יד בתל אביב או בכל מקום אחר צריך להיות מסוגל לטפל בעשרות בעיות פשוטות ומורכבות כמו: שבר ביד, שחרור התעלה הקרפלית, פגיעות ספורט של הגפיים העליונות, שחיקת סחוסים, כאבים באצבעות הידיים עוד; היריעה קצרה מלהכיל.

חלק מהבעיות הן דחופות ויש לטפל בהן באופן מיידי על מנת לא ליצור בעיות נלוות אם הטיפול יתעכב. לכן מומלץ שלכל אחד יהיה באמתחתו מספר טלפון של כירורג יד המלצות שהוא קיבל עליו מראש על מנת שאם קורה שהילד נפל בגן השעשועים ויש שבר ביד ניתן יהיה לפנות לכירורג יד מבלי להתמהמה.

מדיקה חשבה לנכון להקים מרכז מומחים חדש לרפואה דחופה של היד. המרכז מאוייש על ידי רופאים מומלצים כולם בכירים, כולם מומחים בתחום, כולם בעלי ניסיון רב וכולם מגיעים ממרכזים רפואיים גדולים כמו לדוגמה:

 

  • ד"ר תמיר פרטוש מנהל היחידה לכירורגיה של היד איכילוב
  • ד"ר פרנק אטלון רופא בכיר לכירורגיה של היד, אף הוא מאיכילוב
  • ד"ר ישי רוזנבלט מנהל השירות לניתוח מרפק, גם הוא מאיכילוב
  • ד"ר ארז אבישר מנהל היחידה לכירורגיה של היד מאסף הרופא
  • ד"ר ליאור פז מנהל היחידה לכירורגיה של היד מהמרכז הרפואי מאיר

3 מנהלי יחידות מומחים יחד עם 2 רופאים בכירים התאספו במרכז אחד והם יוצרים סביבה מקצועית יוצאת דופן באיכותה. במידה ויש צורך בהליך ניתוחי הרופאים מתפקדים כצוות סיעור מוחות מקצועי על מנת שכל החלטה תתקבל במקצועיות יתרה. במקום שהמטופל ילך לחפש דעה נוספת של כירורג יד המלצות וכד', כמו שרבים נוטים לעשות, המרכז מספק את זה כחלק מהשירות.

איך למצוא כירורג יד בתל אביב?

אם מחפשים כירורג בתל אביב לא צריך ללכת רחוק. מרכז המומחים לרפואה דחופה של היד ב"מדיקה" ברמת החייל יכול לתת מענה ראשוני למגוון פציעות ובעיות דחופות של הגפיים העליונות.

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: