חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

כלי דם

לזכות ברגליים יפות יותר ובריאות יותר! ללא קשיים וללא כאבים

ורידים ברגליים ונימים בולטים ומורחבים (דליות) אינם רק מטרד אסתטי. הם יכולים להצביע על בעיה של אי ‏ספיקה ורידית ובמקרים רבים גורמים לכאבים ותחושת אי נוחות.‏ למרות שלטיפול בדליות ברגליים (ורידים ברגליים) יש משמעות אסתטית, חשוב לזכור שלפני הכל, מדובר בטיפול רפואי ויש ‏להקפיד לבצע אותו במרכז כירורגי ועל ידי מומחה לכלי דם.‏ ורידים בולטים, תחושת כבדות ועייפות ברגליים, כאבים ברגליים, נפיחות ברגליים או שינוי צבע עור. אם אחד או יותר מהסימפטומים הללו מוכרים לכם, כדאי ליצור קשר ולהגיע לבדיקה.

בmedica תמצאו את בכירי הרופאים המומחים והמנוסים בכירורגיית כלי דם. הטכנולוגיה הרפואית ‏המתקדמת והציוד הטכנולוגי המשוכלל, מאפשרים טיפול בתופעת ורידים ודליות ברגליים בשיטות זעיר ‏פולשניות מתקדמות, בהן התהליך הטיפולי מלווה בפחות כאבים ובהחלמה מהירה וקלה יותר. כל רופא ‏בוחר את שיטת הטיפול המתאימה למטופל ולבעיה הרפואית. כמרכז רפואי מוביל בתחום כלי ‏הדם, מגיעים אל medica מומחים מכל העולם להציג חידושים, לצפות וללמוד כיצד מבוצעים בו ‏הטיפולים השונים – אנדו לייזר, קיטור, גלי רדיו, ונסיל ועוד.

ברוב המקרים, דליות מופיעות ברגליים בגלל משקל הגוף, כוח המשיכה והקושי של החזרת הדם מתחתית הגוף – מהרגליים ללב. ישנן שיטות כמו שיטת פאולה ורבורג, "סוד השרירים הטבעתיים", שטוענת שהגורם המרכזי להיווצרות דליות ברגליים הוא נשימה לא עמוקה ולא נכונה, ומכאן חוסר היכולת להעלות את הדם חזרה מהרגליים ללב. יש לשער שגם זה נכון, אבל בדרך כלל זה נובע מאוסף של גורמים פיזיים, אורח חיים ועוד. כדאי לציין שבמקרים של הוורידים העדינים יותר – ורידי העכביש שהזכרנו –  ניתן למצוא אותם גם בפנים.

ורידים ברגליים שמתנפחים הופכים רק לעתים רחוקות למסוכנים מבחינה בריאותית, אבל הם יכולים ללא ספק לגרום לתחושת אי נוחות גדולה ברגליים. לכן כדאי לגשת לרופא ולהתייעץ במידה ויש:

  • נפיחות גדולה מדי של הורידים
  • כאבים או גירוד בלתי מוסבר ברגליים
  • שינוי של צבע העור בשוק, בקרסול
  • דימום
  • הפרעה אסתטית שקשה לחיות איתה

ישנן דרכים שונות לטיפול, וחשוב להתייעץ עם רופא מומחה לגבי הדרך הטובה והיעילה לפי מצב הורידים ובהתחשב במכלול הבריאותי של האדם. ללא ספק, כאשר המצב חמור, הורידים נפוחים מאד, וחוסר הנוחות הולך וגדל, ניתוח ורידים ברגליים הופך להיות הטיפול הרצוי.

זה לא מה שחושבים.

לא, זה לא ניתוח בהרדמה מלאה.

לא, זה לא גורר אשפוז ארוך.

לא, זה לא מצריך זמן רב להחלמה.

ניתוח ורידים ברגליים הינו מונח הכולל מגוון טיפולים:

  • אנדו לייזר
  • טיפול בקיטור
  • גלי רדיו
  • ונסיל

בקיצור, אם אתם סובלים מורידים ברגליים בחרו בקפידה רופא מומחה שיכול לאבחן, להציע ולטפל.

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: