רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

מהפכה בניתוחי קטרקט!

האם גם אתם סובלים מראייה מטושטשת ומעורפלת, היכולה לעיתים להוביל גם לכאבי ראש ותחושה כללית לא טובה? האם בזמן האחרון קשה לכם לראות ממרחק? מצאתם את עצמכם מסתנוורים בצורה חריגה, שמפריעה לתפקוד, מאור השמש, או אורות חזקים אחרים (כגון אורות של מכוניות חולפות)? ישנו סיכוי סביר כי התסמינים שאתם חשים מצביעים על קטרקט (ירוד) – מצב בו בעדשת העין מתגלה עכירות החוסמת את מעבר קרני האור מבחוץ אל תוך העין, וגורמת לפגמים בתמונה שקולט המוח מהעין. מדובר בתופעה שכיחה מדי, שלה סיכויי הסתברות גבוהים יותר ככל שאנו מזדקנים. מגיל 60 ומעלה, אצל יותר מ- 40%  מהאוכלוסייה ניתן יהיה למצוא סימנים לקטרקט.

הנקודה הטובה והמשמחת היא, שבשנים האחרונות נעשו פיתוחים רבים בתחום ניתוחי הקטרקט,  כשאחד הניתוחים החדשים שמציע כיום עולם רפואת העיניים הוא ניתוח קטרקט עם השתלת עדשה מולטי-פוקלית – ניתוח הדומה לניתוח קטרקט עם השתלת עדשה, אך שבמקום להשתיל עדשה מלאכותית שלה יש יכולות מיקוד ספציפיות (לתיקון ראיה מרחוק או מקרוב), הרי שניתוח קטרקט עם עדשה מולטי-פוקלית, מחזיר את מיקוד ואיכות הראיה הן למרחקים קרובים והן למרחקים ארוכים.  

פיתוח נוסף בעולם רפואת העיניים המתגייס לטובת הסובלים מקטרקט, הוא ניתוח קטרקט בלייזר באמצעות מערכת טכנולוגית חדישה הנקראת  Alcon, ובה שני מכשירים מהפכניים לטיפול בקטרקט: מכשיר ה- LensSx ומכשיר ה- Verion. שני מכשירים אלו מסונכרנים ומתממשקים ביניהם, וביחד, מהווים דרך יעילה ביותר לטפל בבעיה מבלי לעבור ניתוח קטרקט מסורתי. ניתוח קטרקט בלייזר על ידי טכנולוגיה חדשנית זו מאפשר טיפול ממוקד, יעיל ומהיר, ללא הרדמה וללא כאבים.  

בmedica עיניים, תוכלו לבצע ניתוחי לייזר אלו וגם להתייעץ עם רופאי העיניים המובילים בתחום בישראל ולהחליט על דרך הטיפול המתאימה לכם ביותר, מבין מגוון טיפולי וניתוחי העיניים המתבצעים במחלקה. שירותי medica עיניים כוללים גם שירותי אופטומטריסט צמוד וליווי אישי, לפני ואחרי התהליך. אם גם אתם רוצים להחזיר לעצמיכם את איכות החיים ואת היכולות לראות בחדות ובבהירות, אל תהססו – פנו למחלקת medica עיניים עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ!

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות