רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

ניתוחי חזה קוסמטיים - הגדלה, הקטנה והרמה

  • דף הבית
    \
  • ניתוחי חזה קוסמטיים - הגדלה, הקטנה והרמה

ניתוחים קוסמטיים באזור החזה הם המבוקשים ביותר אצל נשים. עם השנים הרפואה מתקדמת ומשתכללת כך שתוצאות הניתוחים הללו הופכות למוצלחות יותר ויותר ועונות לצרכים השונים של כל אישה. לפני שניגשים לניתוח קוסמטי, בין אם מדובר בהגדלה, הקטנה או הרמת חזה, כדאי קודם כל לשאול את עצמך: מדוע את רוצה לעבור את הניתוח, מה הציפיות שלך ממנו, והאם זה הזמן הכי מתאים לניתוח - מבחינה פיזית ורגשית?

חשוב לזכור שהמטרה העיקרית של ניתוחים אלה היא שיפור איכות החיים. היתרון כאן הוא שניתן להתכונן אליהם היטב כיוון שאין בהם בדרך כלל דחיפות רפואית - ובכל ניתוח קוסמטי יש לקחת בחשבון גורמים שונים.

ניתוח הגדלת חזה

הניתוח הפופולרי ביותר בקרב נשים, שמטרתו היא להגדיל חזה שהוא קטן מדי בעיני המטופלת, למלא חזה שהתרוקן, או להשוות בין שדיים לא סימטריים באופן ניכר. ניתוח הגדלת חזה נמשך בדרך כלל כשעה בערך ולאחריו נדרש אשפוז למשך הלילה. ניתן לחזור לפעילות רגילה כמה ימים אחרי הניתוח, ולפעילות פיזית לאחר כשבועיים.
הניתוח נעשה על ידי הכנסת שתלי סיליקון לשד, מעל או מתחת לשריר. יש לקחת בחשבון שהכנסת השתל מתחת לשריר משיגה תוצאה טבעית יותר במיוחד אצל נשים רזות מאוד, אך שיטה זו מורכבת יותר מהכנסת השתל מעל השריר ועלולה לקחת זמן החלמה ארוך יותר.
ישנו מגוון גדול של סוגי שתלים וכדאי מאוד לעשות מחקר מקיף ולבחור את השתל הכי מתאים יחד עם המנתח.

ניתוח הקטנת חזה

לרוב ניתוח מסוג זה נדרש בשל בעיות רפואיות שנגרמות על ידי חזה גדול מדי, כגון כאבים כרוניים בגב, צוואר וכתפיים ויציבה לקויה. חזה גדול מדי גורם גם לצניחת שדיים ולעתים לפריחה באזור הכפל התחתון של השד.
ניתוח הקטנת חזה נמשך כשעתיים עד כארבע שעות ולאחריו נדרש אשפוז למשך יממה. ניתן לחזור לפעילות שגרתית תוך כמה ימים לאחר הניתוח במידה והכאבים נסבלים. הנפיחות צפויה לרדת תוך מספר שבועות אבל את המראה הסופי של החזה ניתן לראות רק כמה חודשים לאחר הניתוח.

ניתוח הרמת חזה

צניחת שדיים נגרמת לרוב הנשים, לא רק כתוצאה מלידה והנקה אלא גם מהזדקנות טבעית של העור והרזיה משמעותית. ניתן לשלב ניתוח הרמת חזה יחד עם הקטנה או הגדלה. אם הסיבה לחזה נפול היא מימדיו הגדולים, ניתן להקטין את החזה כדי שלא ייפול חזרה זמן קצר לאחר הניתוח. לעומת זאת אם החזה קטן, לאחר ההרמה הוא יקטן אף יותר ועלול להוליד אכזבה - לכן ניתן להגדילו.
ניתוח הרמת חזה נמשך כשעה וחצי עד שלוש שעות. במידה ולא שולב עם הקטנה או הגדלה, ניתן לחזור הביתה מספר שעות לאחר סיומו ולחזור לפעילות שגרתית יום אחרי הניתוח תוך המנעות ממאמץ פיזי.

medica, המרכז הרפואי הגדול בישראל מציע את מיטב ההליכים מידיהם של מיטב המנתחים. לבירורים והתייעצות צרו איתנו קשר.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות