חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

ניתוח לייזר קטרקט-כל מה שצריך לדעת

המילה ניתוח מפחידה אותך? אנחנו לגמרי מזדהים – זה לא נעים לחשוב על המפגש בין הגוף לסכין. לרובנו, רק אסוציאציות ומחשבות שלילות עולות בהקשר לניתוחים, כאשר השאלה הכי נפוצה היא – "מה אם ההרדמה לא תעבוד וזה יכאב?!"

הרי אנחנו אוהבים את הגוף שלנו, אנחנו חיים בו יום יום וחשוב לנו שהוא יהיה מאושר ובריא, לא כואב וחולה. חשיבות הראיה בחיינו היא ללא השוואה, אז מה קורה אם התיישבתי על החתול שלי כי חשבתי שהוא הכרית? מה אם יש לי קטרקט?

למזלך, במרכז העיניים של medica יש לנו את טכנולוגיית הלייזר החדישה המאפשרת לנו להציע ניתוח קטרקט בלייזר ללא כאבים ואף ללא הרדמה, מבלי אפילו להיכנס לחדר הניתוח! 30 דקות שישנו לך את החיים.

הנה כמה דברים שצריך לדעת לפני הניתוח:

חוש הראיה שלנו הוא החוש עליו אנחנו מסתמכים הכי הרבה ובכל רגע נתון. הוא מאפשר לנו תפיסה של כל מה שסביבנו; הוא מאפשר לנו שיווי משקל; הוא מאפשר לנו, בעצם, לחוות עולם. לכן, כאשר החדות מתחילה לרדת, והטשטוש מתחיל לעלות זה משהו שאנחנו מרגישים מיידית. המחשבה שבאה בהקדם אחר כך היא – הלוואי וזה לא קטרקט. יכולות להיות מספר סיבות לכך שאיכות הראייה שלנו יורדת, כאשר באמת מחלה זו היא אחת הסיבות המהותיות לירידה בראייה בעולם המערבי, והגורם המרכזי לעיוורון במדינות מתפתחות.

הדרך הטובה ביותר לדעת יש לך קטרקט היא לקבוע פגישה התייעצות עם אחד ממומחי העיניים במרכז רפואי medica, שם כל שאלותיך יקבלו מענה.

בתור התחלה – אין ממה להילחץ. בערך 40% מהאוכלוסיה סובלת מקטרקט. המחלה לרוב משפיעה על אלו מגיל 55 ומעלה, אך זה לא נדיר שמישהו צעיר יותר גם יסבול.

גורמים למחלת הקטרקט:
ישנן מספר סיבות שיכולות לגרום לקטרקט בגיל צעיר יותר: חבלות ופציעות בעין, חשיפה ממושכת לשמש, שינויים מטבוליים, תרופות מסוימות ועוד.
הטיפול המומלץ ביותר הוא טיפול הלייזר בקטרקט: ניתוח זה הוא מהיר, ללא כאבים ומחזיק מעמד לתקופה ארוכה, עם קצת עזרה ממך בתחזוק.

הליך טיפול קטרקט באמצעות לייזר דומה במהותו לניתוח קטרקט נורמטיבי, בו מחליפים את העדשה העכורה בעין בעדשה סינתטית שקופה, מה שמחזיר את החדות לראיה ומשפר את איכות החיים. הייחודיות בטכנולוגיית הלייזר LenSx המתקדמת בה אנחנו משתמשים במרכז הרפואי medica, היא היכולת לבצע את ההליך בדיוק רב ביותר, בהתאם לקימור הקרנית, במקום להשתמש בסכין כירורגית.

הסרת קטרקט בלייזר מתבצעת אך ורק על ידי טובי הרופאים המתמחים בניתוחי לייזר קטרקט. זמן טיפול סטנדרטי הוא בין 20 ל-30 דקות. הטיפול מתבצע בחדר טיפולים ולא בחדר ניתוח, ללא הרדמה וללא כאבים.

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: