רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

ניתוח קטרקט בקיץ? בהחלט!

בכל הזדמנות בה אנו חושבים על הקיץ, אנו נוטים להתמקד בעור שלנו. אבל העיניים שלנו דורשות כמויות שוות של טיפול ותשומת לב. ימי קיץ רגועים מושכים אותנו לצאת החוצה וליהנות מפעילויות ספורטיביות באוויר הפתוח, שכולן דורשות ראייה טובה כדי להצטרף וליהנות מהכיף. בין אם זה נסיעה ארוכה לים, משחק כדורעף חופים, גלישת רוח או כל פעילות אחרת, מדובר בפעילויות כמעט בלתי אפשריות לאלו הסובלים מבעיות עיניים כמו קטרקט, המפריע לראייה, לנהיגה, ולשלל חוויות הקיץ. חוץ מהעבודה כי אין טעם לדחות ניתוח קטרקט מכל סיבה שהיא, וכי ברגע שמתעורר הצורך בניתוח יש לבצעו ,הנה חמש סיבות נוספות מדוע עליכם לקבוע כבר עכשיו, בתחילת הקיץ, תור לניתוח להסרת קטרקט:


  • תוכלו לשחות ללא משקפיים או עדשות מגע
    ניתוח קטרקט יאפשר לכם לשחות ללא כל עזרים. הקי ץהזה תוכלו לחוות את החופש לשחות, להתיז ולצלול בעיניים חשופות. העיניים שלכם יוכלו ליהנות בחופשיות מהנוף, במצב הטבעי והנוח ביותר שלהן. יותר לא תדאגו לאבד את עדשות המגע בזמן שאתם מנגבים את העיניים לאחר הטבילה. גם לא תתעצבנו אם  מישהו יתיז בטעות מתיז מים לעיניים שלכם, כי הרי העדשות אינן יכולות להתייבש או לצאת, אם הן לא שם מלכתחילה.
  • תוכלו להשתתף בכל הפעילויות הספורטיביות
    אנשים עם קטרקט מתקשים להשתתף בפעילויות ספורטיביות רבות, מסיבות ברורות. ניתוח קטרקט, לאחר זמן ההחלמה המינימלי, יגרום לכם לראות מחדש את הכדור - בין אם זה כדורסל, כדורעף,טניס, פינג פונג או אפילו באולינג, ויחזיר לכם את ההנאה מספורט ימי, בו סוף סוף תוכלו לראות היטב את צבעי הים, השמש והשמיים.
  • תוכלו להפוך את אלרגיות הקיץ לנסבלות יותר
    אחרי ניתוח קטרקט בלייזר או בטכניקה המסורתית, תוכלו להגיד שלום למשקפיים או לעדשות המגע שלכם. זהו יתרון נהדר במיוחד בקיץ, זמן בו האוויר מלא באבקנים היכולים לגרום לעדשות המגע לזוז, לקפוץ מהעין או להתייבש. בנוסף, הן יכולות לפתח קרע קטן שיחצה אותן בסופו של דבר לשתיים. זה קורה בדר"כ כשהעדשות מתלכלות מגירוד או שפשוף של העיניים. דמעות, קרעים, או לכלוך בעדשות אינם נוחים בכלל. גם כשהעדשות מתייבשות מתגובה אלרגית, התחושה אינה נעימה כלל. יתר על כן, אבקנים אינם האלרגנים היחידים של הקיץ. עקיצות חרקים גם הן אופייניות במהלך חודשי הקיץ ויכולות לגרום לתגובה אלרגית. ולמרות שניתוח קטרקט אינו יכול למנוע אותן, הוא יכול להקל על חומרת האלרגיות בכך שהוא משחרר אתכם מהרכבת משקפיים או עדשות בזמן שהעיניים שלכם יבשות ומגרדות.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות