רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

פמיליפט וקיגל

נשים רבות הפונות לקבל טיפול פמיליפט מדווחות על שיפור משמעותי בתסמינים מהם סבלו בעבר. ההליך המהיר ונטול הכאב פותר בעיות רבות מהן סובלות נשים בגיל המעבר ויכול לשפר את חייהן בצורה דרמטית. כמו בכל ניתוח, גם את הליך הפמיליפט מומלץ לבקר ולתחזק, אך ניתוח נוסף הוא לא האופציה היחידה העומדת בפני המטופלות - על קיגל, כבר שמעתן?

תרגילי הקיגל מחזקים את שרירי רצפת האגן אשר תומכים ברחם, בשלפוחית השתן, במעי הדק וברקטום. באפשרותך לבצע תרגילי קיגל, הידועים גם בתור תרגילי חיזוק שרירי רצפת האגן, בכל זמן שהוא. התחילי בהבנה של היתרונות של תרגילי הקיגל ופעלי צעד-צעד בדרך אל כיווץ ושחרור שרירי רצפת האגן.

סיבות רבות עשויות לגרום לאישה לפנות לטיפול פמיליפט בmedica, ביניהן הריונות, ניתוח, הזדקנות ומאמץ ממושך בעקבות שיעולים תכופים. תוכלי ליהנות מיתרונותיו הרבים של ההליך ושל תרגילי הקיגל בצורה משולבת אשר תתחזק את תקינות הנרתיק ורוחבו. את תרגילי הקיגל ניתן לבצע תוך כדי הריון וגם לאחר לידה, במטרה למנוע בריחת שתן. שימי לב כי התרגילים מועילים פחות ללא ניתוח פמיליפט, או במידה ואת סובלת מבריחת שתן מסיבית בזמן שיעולים, עיטושים וצחוק.

כיצד התרגילים עובדים?

1. מצאי את השריר הנכון - על מנת לזהות את שרירי רצפת האגן, הפסיקי את זרם השתן במהלך ישיבה על האסלה. אם הצלחת, מצאת את השריר הנכון. ברגע שזיהית את השריר, תוכלי לבצע את התרגיל בכל פוזיציה, על אף שהדרך הקלה ביותר היא בשכיבה.


2. שכללי את הטכניקה - כווצי את שרירי רצפת האגן והחזיקי למשך 5 שניות, לאחר מכן שחררי ל-5 שניות נוספות. נסי לעשות את התרגיל 4-5 פעמים ברציפות ואז עלי לכיווצים ושחרורים של 10 שניות.


3. שמרי על פוקוס - עבור תוצאות טובות יותר, התמקדי באיזור שרירי רצפת האגן בלבד. השתדלי לא לכווץ את שרירי העכוז, הבטן והיריכיים. המנעי מלעצור את נשימתך, ובמקום, נשמי בצורה חופשית בזמן ביצוע התרגילים.


4. חזרי על התרגילים 3 פעמים ביום - השתדלי לבצע 3 סטים של 10 חזרות ביום.

במידה והנך סובלת מבריחת שתן, יובש בנרתיק או נרתיק מורחב - פני לmedica לבירור על טיפול פמיליפט שיעזור בבעית דליפת השתן, יחזיר את הלחות והחיוניות לרקמת הנרתיק, ימצק אותו וישפר את תחושותייך במהלך קיום יחסי מין.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות