רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

פמילפט - טיפול חדשני בלייזר לנרתיק למניעת בריחת שתן

  • דף הבית
    \
  • פמילפט - טיפול חדשני בלייזר לנרתיק למניעת בריחת שתן

בריחת שתן היא תופעה בה שיעול, עיטוש או ריצה קלה עלולים לגרום לנזילה בלתי רצונית של שתן או חוסר יכולת להתאפק עד לאסלה הקרובה. בעיות בשלפוחית השתן הן נפוצות בקרב מיליוני נשים ועלולות להטריד ולהעיק על הסובלות מהתופעה. עבור נשים מסוימות, הדבר עלול לגרום למבוכה שמונעת מהן להשתתף בפעילויות עם חברים ומשפחה ואף עלולה לגרום לחשש מפעילות מינית ולחרדות מתמשכות.


כ-50% יותר נשים סובלות מהבעיה מאשר גברים. הריון, לידה, גיל המעבר ושינויים במבנה דרכי השתן של האישה, הן הסיבות הנפוצות לבעיה. נשים מבוגרות סובלות מבריחת שתן הרבה יותר מנשים צעירות אך אין הדבר אומר שזוהי בעיה שלא ניתן למנוע. טיפול זהה לא יעזור לכל הנשים אך ישנן דרכים רבות לפתור את הבעיה בעזרת ניתוחים ודרכים אלטרנטיביות כגון פמיליפט (Femilift) – טיפול בלייזר.


בריחת שתן מתרחשת כאשר ישנן בעיות עם השרירים והעצבים אשר עוזרים למנוע משתן לצאת בצורה בלתי רצונית. הגוף מאחסן את השתן – מים ורעלים שהכליות מבקשות לסלק – אל שלפוחית השתן, איבר דמוי בלון. השלפוחית מחוברת לצינורית השתן אשר דרכה יוצא השתן מחוץ לגוף.


בזמן שנותנים שתן, השרירים מתכווצים ולוחצים את השתן מחוץ לשלפוחית ואל צינורית השתן. באותו הזמן, שרירים הנמצאים סביב צינורית השתן נרפים ומאפשרים לשתן לזרום דרכה. בריחת שתן מתרחשת כאשר השרירים שמסביב לשלפוחית השתן מתכווצים בפתאומיות או כשהשרירים שמסביב לצינורית השתן מאבדים מחוזקם. השמנת יתר, המאופיינת בלחץ בטני מוגבר עלולה להוות גורם לבריחת שתן אך למרבה המזל הרזייה עלולה לשפר את המצב.


אחת מדרכי הטיפול הנפוצות כיום היא טיפול הפמיליפט, הליך בן 15 דקות המשתמש בטכנולוגיית לייזר חדשנית המוחדרת אל הנרתיק ועוזרת להרים ולהדק את הרקמות. הטיפול עוזר למנוע דליפת שתן במאמץ ומחזיר את הלחות והחיוניות של הרקמה לצורתה הטבעית ושיפור בתחושה בזמן קיום יחסי מין. לטיפול פמיליפט יתרונות נוספים רבים ביניהם הימנעות מכאבים, הרדמה ותקופת החלמה ארוכה. את טיפול פמיליפט ניתן לבצע במרכז רפואי medica. 

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות