רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

צניחת עפעפיים

השנים, לצערנו, עושות את שלהן, ויום בהיר גם אחד אנו מתחילים לפתע להרגיש את חותם הזמן על הפנים שלנו. גם אם שמרנו על אורח חיים בריא, ללא עישון ועם הימנעות מחשיפה ארוכה לשמש, עדיין, השפעות השנים שעברו יכולות להיראות על פנינו, ולגרום להופעת קמטים, קמטוטים וצניחת עפעפיים (פטוזיס), המעניקה לפנים מראה מעט עייף, הזקוק לריענון.

ניתוח עפעפיים הוא אחד מניתוחי הפלסטיקה הנפוצים ביותר בעולם, ותפקידו לטפל בדיוק בבעיה זו של צניחת עפעפיים (ניתן לשלב גם טיפול הרמת גבות בעת הניתוח, אך כשלעצמו, הוא פותר את בעיית העפעפיים בלבד). הפרוצדורה הכירורגית מסירה את עודפי העור ועודפי השומן אם יש, ומשחזרת את שריר הלבטור לטרזוס, והיא אורכת כשעה בלבד, בהרדמה כללית או מקומית, כשיישנם גם רופאים המבצעים ניתוח עפעפיים בטשטוש בלבד.

לניתוח הרמת עפעפיים מספר מטרות נוספות, חוץ מהצערת הפנים באופן כללי – הוא גם משפר את שדה הראייה של המטופל, פותר כאבי ראש שיכולים להיגרם בעקבות מאמץ של שרירי המצח, ומשפר תחושת אי נוחות כללית שהמטופל עלול להרגיש כתוצאה מצניחת העפעפיים.

קיים גם ניתוח ייעודי עבור העפעפיים התחתונים ושקיות שחורות המופיעות מתחת לעיניים, אך מכיוון שהמבנה האנטומי של העפעפיים התחתונים הוא מורכב יותר מזה של העליונים (העפעף התחתון מורכב משבע שכבות, גידים, וליגמנטים), אופי הניתוח ייקבע לפי מכלול הבעיות שחש המטופל. ניתן להבחין בין בעיות של בלט שקיות השמן, בעיות של אובדן הגמישות והאלסטיות וכו' ולהתאים לכל אחת מהן את הטיפול הרלוונטי עבורה.

פרופסור גיא בן סימון, המטפל בצניחת עפעפיים במרכז הרפואי medica שברמת גן, הוא מומחה לכירורגיה פלסטית, המנהל בנוסף גם את המכון לפלסטיקה של ארובת העיניים במחלק העיניים בבית חולים תל השומר. במרפאתו בmedica מבצע בן סימון ניתוחי עיניים רבים וביניהם גם את שני סוגים ניתוחי העפעפיים. הניתוחים מבוצעים באופן מקצועי, יעיל ומהיר, תוך סריקת כל המשתנים התחשבות בבעיות הספציפיות של כל מטופל ומטופל וליווי אישי.

אם גם אתם מרגישים רצון להתרעננות ולתחושה חדשה שתקבלו כל בוקר בעת שתביטו במראה, פנו לmedica כבר עכשיו וקיבעו פגישת ייעוץ ראשונית.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות