רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

רופא שיניים במרפאה פרטית - כל הטיפולים במקום אחד

  • דף הבית
    \
  • רופא שיניים במרפאה פרטית - כל הטיפולים במקום אחד

החיפוש אחר רופא שיניים נשמע פשוט. רק לפתוח את האינטרנט או אינדקס רופאים ולבחור באדם הנכון. אך מה הקריטריונים לבחירת רופא שיניים שילווה אותנו לאורך זמן? לצד המקצועיות, ההכשרה המתאימה, הניסיון הרפואי והטיפולי והשירות המהיר והזמין, יש חשיבות רבה לכך שהרופא מציע מכלול של טיפולים שונים במקום אחד.

אילו טיפולים מומלץ לבצע במקום אחד?

רופא שיניים שעובד במרפאה פרטית, עם צוות מסביבו, יכול להציע תוכנית טיפולים שנעשית בנוחות המרפאה המוכרת. יש מגוון רחב של טיפולים שנכנסים לתוך התוכנית האישית, בעיקר אם מדובר בשיקום הפה.
בין הטיפולים שכדאי שיהיו תחת קורת גג אחת – סתימות, עקירות וטיפולי שורש המהווים בסיס לשיקום הפה ואיתם טיפולים כמו השתלות שיניים, טיפולי הלבנת שיניים וטיפולים נוספים העוזרים לשקם את הפה לאחר הצעדים הראשונים.

טיפולים בסיסיים

ביקורות קבועות, סתימות וטיפול בחורים. אלו טיפולים ראשוניים שיכולים במקרים רבים למנוע סיבוכים וטיפולים מהותיים יותר.

טיפולים שגרתיים

טיפולים כמו טיפולי שורש, טיפול בדלקות חניכיים ועקירות שיניים לקראת השתלה. אלו טיפולים שמכינים את המטופל לקראת שיקום השיניים או לחילופין חוסכים את שיקום השיניים באמצעות השתלה.

שיקום הפה

טיפולים של השתלות שיניים, התקנת שיניים תותבות, יישור שיניים, הלבנת שיניים, טיפול מהותי בדלקות – כל אלו מסייעים להביא את המטופל למצב שבו השיניים בריאות יותר והמראה אסתטי יותר.

טיפולים אסתטיים

הלבנת שיניים בחסות רופא השיניים היא הפתרון הטוב ביותר והמקצועי ביותר לשיפור החיוך. גם טיפולי שיננית במסגרת פעילות המרפאה מספקים מענה למי שרוצה לשמור על הגיינת הפה ועל תוצאות הטיפולים לאורך זמן - קראו כאן בהרחבה.

איך עובד התהליך מול רופא שיניים?

אם אתם פונים לרופא שיניים במרפאה פרטית המציע את מכלול הטיפולים, לרוב תהיה תוכנית עבודה מסודרת. בשלב הראשון הרופא יזמין אתכם לבדיקה ראשונה כדי להעריך אילו טיפולים צריך לעשות.
במסגרת ההערכה הראשונית הרופא בודק את חלל הפה, שולח את המטופל לצילומי שיניים במקרה הצורך ולאחר קבלת התוצאות בונה תוכנית טיפולים שמפרטת אילו פעולות צריך לעשות כדי לשקם את הפה ולהביא לבריאות מלאה.
כשמדובר במרפאת רופאים פרטית, תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת את הטיפולים המשלימים, כמו טיפולי שיננית ויישור שיניים.

איך לבחור רופא שיניים?

כאמור, בחירת רופא שיניים תלויה בהרבה מאד קריטריונים שכדאי לבדוק לפני שקובעים את התור הראשון. הדבר הראשון הוא מקצועיות והכשרה – חשוב לבדוק את תעודות ההסמכה של רופא השיניים, לקבל המלצות ממי שעבר אצלו טיפולים ולשמוע איך הייתה החוויה.
דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא הזמינות של הרופא. חשוב לבחור ברופא שיכול לספק מענה בזמן של כאבים וצורך בטיפולים מהירים וטיפולי חירום. בנוסף, חשוב לבחור מרפאה שבה יש גיבוי במקרה שרופא השיניים לא נמצא ושיש עוד כתובת לפנות אליה.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות