חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

ד"ר אואנה מאייר

רופאה בכירה בתחום כירורגיה פלסטית

ד"ר אואנה מאייר

רופאה בכירה בתחום כירורגיה פלסטית

אודות

ד״ר מאייר נולדה בז׳נבה, וגדלה בין שווייץ, ישראל וצרפת.

מאייר פנתה באופן טבעי ללימודי רפואה, השלימה תואר ראשון בהדסה ירושלים וסיימה את מסלול הלימודים בבית הספר לרפואה בז׳נבה. את מסלול ההתמחות בכירורגיה כללית התחילה בשוויץ ובבלגיה, לאחר מכן המשיכה לז׳נבה למחלקת כירורגיה פלסטית ובמשך שנה התמחתה במחלקת פלסטיקה בבית החולים בילינסון בישראל במסגרת החלפת מתמחים.

עם סיום התמחותה, עבדה כמנתחת פלסטית בכירה בבית החולים האוניברסיטאי בז׳נבה ועסקה בעיקר בשחזור שד, מיקרו-כירורגיה, שחזורי פנים מורכבים וניתוחי עיצוב גוף אצל אנשים שעברו ניתוח לטיפול בהשמנת יתר. לאחר מכן השלימה התמחות-על בשחזור ואסתטיקת שד בצרפת, אצל ד״ר דלאי בליון (חלוץ בתחום שחזור שד אשר פיתח טכניקות ייחודיות) ועבדה בקליניקה פרטית במרכז הרפואי Centre Dermatologique de Cornavin בז׳נבה. עם חזרתה לארץ מטעמים משפחתיים וחברתיים, השלימה את הדרישות הישראליות על מנת לקבל רישיון לעסוק בכירורגיה פלסטית בישראל. כיום היא רופאה בכירה בבית החולים רמב״ם ובעלת קליניקה פרטית.

ד״ר מאייר הינה רופאה מנתחת, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, בוגרת בית הספר לרפואה בז׳נבה, שווייץ. כיום, מתגוררת ד״ר מאייר עם משפחתה בישראל ופועלת כ:

מנתחת ומומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית

רופאה בכירה המתמחה בשחזורי שד במחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים רמב״ם בחיפה

בעלת קליניקה פרטית לניתוחים קוסמטיים וטיפולים אסתטיים בתל אביב.

חברות באיגודים מקצועיים

  • חברת איגוד הכירורגיה הפלסטית והאסתטית הישראלי, האמריקאי, השוויצרי והבינ״ל

"אני מאמין"

״מגיל צעיר נמשכתי למקצועות הקשורים ליצירתיות ועבודת ידיים עדינה, ופנייתי לתחום הרפואה היתה ברורה וטבעית. כירורגיה פלסטית היא אומנות שחלק גדול ממנה לא ניתן ללמוד בספרים, אלא רק בהעברת מסורת וטכניקות באופן אישי מכירורג לכירורג. היתה לי הזכות לטייל בעולם וללמוד מכירורגים רבים באירופה, ארה״ב, קנדה, אוסטרליה ואפילו קהיר שם עברתי השתלמות לניתוחי אף אצל פרופסור פודה, ידועה עולמית בתחום. חשיפתי לתרבויות שונות ומגוונות כבר מילדות, לצד הניסיון הבינלאומי שלי מאפשר לי להבין פציינטים מתרבויות שונות ובעלי ציפיות שונות.

אני מאמינה כי כל פציינט הוא עולם ומלואו, וכי מטרת השיפור וההתחדשות אינה להסוות, אלא לחשוף.

אני אוהבת להעניק לפציינטים שלי את התוצאות הטבעיות והאלגנטיות ביותר. הקשבה אמיתית, דיוק ודגש על הפרטים הקטנים אשר עושים את ההבדל. אני אוהבת לראות את הביטחון העצמי שמתעורר אצל מטופלים לאחר הטיפול, ואני מעניקה חשיבות רבה להבנת התשוקות שלהם, שכן לא ניתן להפריד בין המניעים הפסיכולוגיים והמניעים הפיזיולוגיים המביאים אותם אליי.”

גורם מבטח​

פרטית
הפניקס

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: