חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

ד"ר איצקסון מיכאל

רופא בכיר בתחום הפלסטיקה, בלינסון

ד"ר איצקסון מיכאל

רופא בכיר בתחום הפלסטיקה, בלינסון

טיפולים המתבצעים ע"י ד"ר איצקסון מיכאל

  • שם הטיפול

אודות

ד"ר מיכאל איצקסון הוא מנתח בכיר, מומחה לניתוחים פלסטיים בעל ניסיון מוכח של כ-20 שנה ומוניטין עשיר. בעברו היה טייס קרבי בחיל האוויר עד שבחר ברפואה. סיים לימודי רפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ביצע בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, מהמחלקות המובילות בארץ, ולאחר שהמשיך בה את עבודתו כמומחה עבר בשנת 2015 לכהן כסגן מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים וולפסון. כמו כן ביצע התמחות מיוחדת בכירורגיה פלסטית אסתטית בפריס אצל מנתחים בעלי שם עולמי המתמחים בכירורגיה אסתטית של הפנים והחזה.
כיום נמנה ד"ר איציקסון על בכירי המנתחים במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים בלינסון. במסגרת עבודתו הוא מרכז את תחום השחזורים והשתלות שומן ומבצע ניתוחים אלו בשיטות המתקדמות והחדשניות בעולם. ד"ר איצקסון עוסק גם במחקר והוראה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת העברית, ונחשב מן המומחים המובילים בארץ בשחזורי שד ופנים. עובד כמנתח פרטי מבוקש במספר מדינות באירופה ומוזמן דרך קבע לכנסים חשובים ע"י איגודי הפלסטיקאים הגדולים בעולם. ד"ר איצקסון התמחה בהשתלות שומן לצורך אסתטי ושחזורי והוא ממובילי התחום בארץ. על עבודתו החלוצית בתחום והתוצאות המוכחות אף קיבל את הפרס היוקרתי ע"ש קפלן מהאיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית הישראלי.

גורם מבטח​

פרטית
הראל
מנורה
מאוחדת

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: