תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים טפסי הסכמה
זימון תור
הברזל 28, ת"א
2147*

דוקטור יסעור יפתח

מנהל מחלקת אוקולופלסטיקה, בילינסון

מנהל שרות האוקולופלסטיקה (ניתוחי עפעפיים, ארובת העין ודרכי הדמעות) במרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון, בית חולים השרון ובית החולים שניידר לילדים). מנהל המרכז לגידולי עיניים בבי"ח בילינסון ובמרכז דוידוף לסרטן.

השכלה ונסיון רפואי

לד"ר יסעור התמחות מיוחדת בניתוחים קוסמטיים של העפעפיים ובניתוחי אוקולופלסטיקה (ניתוחי עפעפיים, דרכי דמעות, בניתוחי ארובת העין ובטיפול בגידולי עפעפיים). ד"ר יסעור הוא מהרופאים המנוסים והמובילים בתחום האוקולופלסטיקה בישראל וביצע מעל ל- 10,000 ניתוחים בתחום התמחותו, ניסיון אותו רכש כתוצאה מהתמחות והתמקדות בתחום האוקולופלסטיקה. ד"ר יסעור נבחר לרשימת "הרופאים הטובים בישראל" מספר שנים ברציפות ע"י הגיליון היוקרתי FOREBS. ד"ר יסעור משמש כרופא הבית של medica בתחום האוקולופלסטיקה, ומנהל את מרפאתו הפרטית בmedica החל משנת 2001.

הכשרה רפואית

בוגר בית הספר לרפואה "הדסה" באוניברסיטה העברית בירושלים. התמחות ברפואת עיניים בבי"ח תה"ש (סיים בשנת 1999). "התמחות על" בניתוחים קוסמטיים ומשחזרים של העין העפעפיים, ארובת העין ודרכי הדמעות(אוקולופלסטיקה) אצל טובי המומחים בעולם, בבי"ח SINAI שבבולטימור בארה"ב (1999-2001). בשנת 2013 מייסד ומנהל את המרכז לגידולי עיניים במרכז רפואי רבין השיתוף בי"ח דוידוף לסרטן. החל משנת 2001 מנהל את תחום האוקולופלסטיקה במרכז רפואי רבין.

אני מאמין

ד"ר יסעור שם את הדגש לאורך כל הקריירה שלו על התמקצעות והתמחות מתוך אמונה כי זו היא הדרך הנכונה להשגת התוצאות הטובות ביותר במקצוע הרפואה. "אני מאמין כי לטובת החולה, על הרופא, ועל רופא מנתח בפרט, להתרכז בתחום בו הוא מצטיין, ולהעמיק את הכשרתו וניסיונו בתחום זה ככל יכולתו. בצורה זו החולה יקבל את הטיפול הטוב ביותר מידי המומחה הטוב ביותר. כך פועלת הרפואה המודרנית וכך צריך להיות".

גורם מבטח

הראל, מנורה, כללית, פרטי

בקשת מידע