תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים כניסת רופאים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור וולף עומר

רופא בכיר בתחום הפלסטיקה

אודות

בעברו המקצועי סיים בהצטיינות קורס קציני רפואה של צה"ל, שירת בצבא קבע בדרגת רס"ן כרופא קרבי ומפקד גף בסיירת שלדג, וכרופא ביחידה המבצעית "אגוז". ד"ר וולף זכה ל"אות הוקרה" בשנת 2004 על טיפול בפצועים תחת אש באוגדת עזה, ונטל חלק בפעילות המבצעית במלחמת לבנון השנייה.
החשיפה לפצועי הלחימה ולפגיעות הקשות, אשר הותירו אצל המטופלים לעתים רבות נכות פיזית קשה, ולא פחות מכך – גם נכות נפשית, היא שהובילה את ד"ר וולף לבחור לעסוק בתחום המופלא של הכירורגיה הפלסטית המשחזרת, המשלבת הן כירורגיה שחזורית עם עקרונות וגישה אסתטיים.

במהלך תקופת השתלמותו בארה"ב, התמקצע ד"ר וולף בשחזורים מורכבים ומיקרו-כירורגים לאחר כריתות של גידולים סרטניים מהראש והצוואר, בשחזורי שד ובשחזורי בטן וגפיים תחתונות, וצבר ניסיון בטכניקות החדישות והמתקדמות ביותר בתחום. כאשר אינו אוחז באזמל המנתחים ד"ר וולף מתפקד כבעל ואב לשלוש בנות, עוסק בספורט וחובב אומנות. כחובב אתגרים ולאור ניסיונו הרב ברפואת השדה אף נשלח בעברו לשמש כרופא העונה השנייה של תכנית הריאליטי "הישרדות".

השכלה וניסיון רפואי

  • בוגר ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב
  • בעל תואר מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית מהמרכז הרפואי "אסף הרופא"
  • בוגר תת התמחות בכירורגיה משחזרת מיקרווסקולרית מ- MD Anderson אשר בטקסס, ארה"ב
  • רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית

סוגי ניתוחים

דוקטור עומר וולף מתמחה בתחום הפלסטיקה ומבצע את הניתוחים הבאים:

  • פנים
  • אף
  • בטן
  • יריכיים
  • זרועות

ה"אני מאמין" של דוקטור עומר וולף

"הרפואה עבורי היא אומנות – המאגדת גוף ונפש למכלול. אני מציב תמיד את המטופל במרכז העשייה, ומאמין כי יש למטופל ולסביבה התומכת בו תפקיד חיוני בתהליך הריפוי הפיזי. על כן, ההליך הרפואי מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם המטופל ובני משפחתו, תוך שיח והבנה של התוצאות הרצויות והתהליך הצפוי בדרך.

בראייתי – לכל מטופל מגיע יחס אישי, והתאמה פרטנית ומוקפדת של הטיפול לצרכיו. אני מקפיד מאוד על ירידה לפרטים, בתכנון ובביצוע, החל משלב הייעוץ ועד לשלב המעקב שלאחר הטיפול. ההכשרה שעברתי מלווה אותי לאורך כל תהליך קבלת ההחלטות המקצועי – "רפואה מבוססת ראיות" ("Evidence-based Medicine") – הוא הקו המנחה, כלומר הטיפולים המתבצעים מבוססים רובם ככולם על הספרות הרפואית העדכנית ביותר והקווים המנחים העדכניים הקיימים בתחום.

האומנות האסתטית והמדע משלימים אחד את השני ומאפשרים טיפול ללא פשרות וברמה המקצועית הגבוהה ביותר."

גורם מבטח

כללית אסתטיקה

לזימון תור
לזימון תור