רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור ענבל אמיר

רופא בכיר בתחום הפלסטיקה

אודות וניסיון רפואי

ד"ר עינבל הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. הוא סיים את התמחותו במרכז רפואי תל אביב "איכילוב" ולאחר מכן שימש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית. לאחר ההתמחות עבר ד"ר עינבל למלבורן, אוסטרליה למשך שנה, לצורך השתלמות על בניתוחים אסתטיים (Aesthetic fellowship) של הפנים, ניתוחי שד ועיצוב הגוף. באותה שנה ביצע מאות ניתוחים אסתטיים עם מומחים בעלי שם עולמי בתחום. לאחר מכן עבר ד"ר עינבל לשיקגו, ארה"ב למשך שנה נוספת.

באוניברסיטת שיקגו עבר השתלמות על יוקרתית (Microsurgery fellowship) בתחום ניתוחי השתלות בלוטות לימפה ושחזור מיקרוכירורגי של הפנים והשד. השתלמות זו כללה ביצוע מאות ניתוחי מיקרוכירורגיה זעירה בתחום חדיש ומתרחב בעולם של ניתוחי השתלות לטיפול בבצקת לימפתית (Lymphedema) בהנחייתו של מומחה ומוביל עולמי בתחום דר דייויד צ׳אנג.

ד"ר עינבל סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות יתרה וכמצטיין דיקן. לד"ר עינבל פרסומים בספרות הרפואית בארץ ובעולם. הוא משתתף באופן פעיל בכנסים בינלאומיים ואף מרצה בהם בתחום הכירורגיה הפלסטית. בנוסף, ד"ר עינבל מרצה מטעם ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א. אני מאמין ביצירת קשר אישי ואמפטי עם מטופליי, תוך הקשבה כנה ואמיתית. אני משתדל לענות על כל הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת ממטופליי, בדרך המקצועית ביותר. אני חש תחושת שליחות למטופלי. הזמינות למטופליי הינו ערך עליון מבחינתי. אני מתחייב לטיפול אישי ואיכותי הכולל הקשבה לרצונותייך, הסברים מפורטים לכל שאלה וזמינות מלאה לפני הניתוח ואחריו.

תחומי טיפול

  • ניתוחי פנים
  • ניתוחי שדיים
  • עיצוב הגוף
  • טיפולים משלימים
  • ניתוחי לימפאדמה