חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

ד"ר פרידמן נמרוד

רופא בכיר בתחום כירורגיה פלסטית

ד"ר פרידמן נמרוד

רופא בכיר בתחום כירורגיה פלסטית

אודות

ד"ר נמרוד פרידמן, מנתח פלסטי, הינו מהרופאים המובילים בארץ בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. כמומחה בתחום, מנהל ד"ר פרידמן מרפאה לכירורגיה פלסטית בה מתבצעים ניתוחים פלסטיים ומאות טיפולים אסתטיים לעיצוב החזה, הפנים והגוף, ומנתח במרכז רפואי medica. בנוסף, ד"ר נמרוד פרידמן משמש מדריך לרופאים בארץ ובחו"ל. כחלק מעיסוקיו הוא משמש כיועץ של חברות מובילות בעולם, בפיתוח של מכשירים ותהליכים מתקדמים בכירורגיה פלסטית בתחום חומרי מילוי, בוטוקס ושתלים לניתוחי חזה. ד"ר נמרוד פרידמן אף הטביע את חותמו בפיתוח התחום והגיש 5 פטנטים בתחום ניתוחי השד.

לימודים והשכלה רפואית

  • לד"ר נמרוד פרידמן ניסיון מקצועי מרשים. הוא החל את דרכו בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב (1982). במהלך לימודיו קיבל ארבע תעודות הצטיינות, כאשר גם התואר דוקטור לרפואה הוענק לו בהצטיינות.
  • ד"ר נמרוד פרידמן שימש במהלך התמחותו כאחראי על יחידת טיפול נמרץ בכוויות במרכז הרפואי ע"ש רבין, ובהמשך כיהן כאחראי על הכירורגיה הפלסטית בבית החולים לילדים ע"ש שניידר בפתח תקווה.
  • כרופא מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית פתח מרפאה פרטית לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.
  • ד"ר נמרוד פרידמן מבצע ניתוחים לעיצוב וחידוש מראה החזה, הרמת הפנים, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי להאטת תהליכי ההזדקנות התורמים לחידוש מראה הגוף והפנים.
  • המוניטין הרב של ד"ר נמרוד פרידמן מתבסס על אחוזי הצלחה גבוהים אותם הוא משיג בניתוחים הרבים שהוא מבצע. כמו כן, שירותי המרפאה, תחת ניהולו של ד"ר נמרוד פרידמן, ידועים בזכות אמינותם ורמת מקצועיותם הגבוהה.
  • ד"ר נמרוד פרידמן מרבה להשתתף ולהרצות בכינוסים ברחבי העולם. תוצאות הניתוחים שביצע מוצגים בפורומים בינלאומיים מרכזיים וזוכים להערכה רבה בקרב הקהילה הרפואית. כמו כן, ד"ר נמרוד פרידמן השתלם וניתח עם טובי המומחים בעולם בתחומים השונים של הכירורגיה האסתטית.

ניסיון קליני

  • ד"ר נמרוד פרידמן הוא מהרופאים המובילים בארץ בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. ד"ר נמרוד פרידמן הינו רופא מומחה בכיר המבצע ניתוחים פלסטיים על בסיס יומי ובעל תחום התמחות עיקרי בכירורגיה האסתטית, טיפולים אסתטיים של הפנים והשד.

חברות באיגודים מקצועיים

  • האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית
  • האיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית

גורם מבטח​

פרטית
איילון
כלל ביטוח
מגדל
הפניקס

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: