תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים כניסת רופאים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור שגיב עודד

רופא בכיר בתחום אוקולופלסטיקה, תל השומר

ד"ר שגיב הוא רופא מומחה ברפואת עיניים ומנתח המתמחה בניתוחים פלסטיים של אזור העיניים, העפעפיים, ארובת העין ודרכי הדמעות (אוקולופלסטיקה)

השכלה וניסיון רפואי

ד"ר שגיב הוא בוגר בית הספר הריאלי העברי בחיפה אותו סיים בהצטיינות יתרה במגמת מדעים מדויקים. במהלך שירותו הצבאי סיים את קורס הטייס בהצטיינות ושירת כקצין בחיל האוויר. בהמשך, סיים לימודי תואר ראשון במדעי הרפואה בהצטיינות יתרה בטכניון, ואת תואר דוקטור לרפואה סיים בהצטיינות. לאחר ביצוע סטאז' במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב, סיים ד"ר שגיב התמחות ברפואת עיניים במכון העיניים ע"ש גולדשלאגר במרכז הרפואי שיבא, תל השומר ועבר את בחינות ההתמחות בהצטיינות. במסגרת התמחותו צבר ניסיון רב במגוון ניתוחי עיניים.

עם סיום ההתמחות, נסע ד"ר שגיב לארה"ב להשלים התמחות-על באוקולופלסטיקה (כירורגיה פלסטית של אזור העיניים והפנים), בתכנית יוקרתית במרכז הרפואי המוביל University of Texas M.D. Anderson Cancer Center, ובמרכז האסתטיקה והאוקולופלסטיקה המוביל TOC Eye and Face. במסגרת התמחות זו, צבר נסיון רב בטיפול ניתוחי ולא ניתוחי במחלות עפעפיים, ארובת העין, דרכי הדמעות, ובניתוחים אסתטיים שונים של אזור העיניים והפנים. ההכשרה נעשתה בליווי ובהדרכה של המומחים המובילים בארה"ב ובעולם בניתוחים ובמחלות אלו. כמו כן, רכש נסיון רב וייחודי בקנה מידה עולמי בטיפול בגידולים שפירים וממאירים של העפעפיים וארובת העין. ד"ר שגיב כתב פרקי ספרים ופרסם מחקרים ומאמרים מדעיים רבים, עליהם הוא מוזמן להרצות בכנסים בינלאומיים.

כיום ד"ר שגיב הוא רופא בכיר ביחידת האוקולופלסטיקה וארובת העין, במכון העיניים ע"ש גולדשלאגר, במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.

תעודות והסמכה

* רישיון לעסוק ברפואה

* תעודת מומחה במחלות עיניים

* תעודת בוגר תכנית התמחות-על בכירורגיה אוקולופלסטית בארה"ב
(Ophthalmic Plastic and Reconstructive Surgery)

* חבר באיגוד רופאי העיניים בישראל

* חבר החוג לאוקולופלסטיקה בישראל

* חבר האגודה הישראלית לחקר העין

* חבר באיגוד רופאי העיניים האמריקאי
American Academy of Ophthalmology

ניתוחים

* אקטרופיון/אנטרופיון

* השתלת משקולת בעפעף

* כלזיון

* עפעף /עפעפיים פטוזיס ותיקון צניחה

* פטריגיום

* פתיחת/שטיפת דרכי דמעות

* ציסטה דרמואידית

* שחזור דמעות - ניתוח DCR

'אני מאמין'

הטיפול הניתוחי בעפעפיים ובאזור העיניים דורש מיומנות, עדינות ודיוק, וכן הבנה מעמיקה של העין ותפקודה. על כן, יש חשיבות לביצוע ניתוחים אלו על ידי מי שהוא גם רופא עיניים המיומן בביצוע ניתוחי עיניים, וגם בעל הכשרה ונסיון בניתוחי פלסטיקה של אזור העיניים. ד"ר שגיב מתחייב לטיפול מקצועי, אישי ואנושי בכל מטופל. הוא מאמין שבנוסף לידע רפואי עדכני ומקיף, יש לקחת בחשבון את מכלול הנסיבות האישיות והרצונות של כל מטופל, ולקבוע את הטיפול הנכון עבורו בהתאם.

גורם מבטח

פרטי, מאוחדת