חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

פרופ' נוימן מנחם

רופא בכיר בתחום הגניקולוגיה

פרופ' נוימן מנחם

רופא בכיר בתחום הגניקולוגיה

טיפולים המתבצעים ע"י פרופ' נוימן מנחם

  • TVT למניעת דליפת שתן
  • צניחת אברי אגן

אודות

פרופ' מנחם נוימן עוסק ברפואת רצפת האגן מאז שנת 1987, עת עבד לצידו של פרופ' רמי לנגר המנוח, שהיה חלוץ האורוגינקולוגיה בישראל ופתח את התחום לראשונה בביה"ח "אסף הרופא" בצריפין. לאחר שסיים את התמחותו הקים פרופ' מנחם נוימן שירות אורוגינקולוגי במרכז הרפואי "שערי צדק" בירושלים, ושם גם פיתח את השירות לרפואת רצפת האגן בקהילה – בקופת חולים כללית. בהמשך – הקים את השירות האורוגינקולוגי בביה"ח לגליל. הוא מלמד ומדריך רופאים מתמחים ומומחים באיבחון וטיפול בבעיות של רצפת האגן ומטפל בנשות ישראל.
פרופ' נוימן פרסם כמאה מאמרי מחקר רפואי בכתבי עת מקצועיים מובילים ומוכר כמומחה בתחומו בארץ ובעולם. הוא גם שותף במיזמים רבים לפיתוח אמצעי טיפול חדשניים בתחום, בהם פורצי דרך.

עיקר פעילותו הקלינית של פרופ' נוימן נעשית במרכז הארץ: מרפאתו נמצאת בתל אביב, את הניתוחים למניעת דלף שתן ולטיפול בצניחות אברי האגן בנשים הוא מבצע במדיקה.

עד היום ניתח פרופ' נוימן כ-8000 נשים שסבלו מדלף שתן וכ-3000 נשים שסבלו מצניחת אברי האגן, ובסה"כ טיפל בלמעלה מ-40,000 נשים עם בעיות אורוגינקולוגיות.
פרופ' נוימן מקדיש מזמנו להכשרת עמיתים, מן הארץ ומן העולם, בתחום האורוגינקולוגיה. בין היתר הוזמן, למעלה מ-100 פעמים, להדגים את הניתוחים המתקדמים בתחום זה בבתי חולים ברבות ממדינות אירופה – מרוסיה ועד בלגיה, וגם בדרום אפריקה, דרום אמריקה ובמזרח הרחוק.
פרופ' נוימן הוא חבר באגודה המדעית ההונגרית, נשיא האיגוד העולמי לפלוויפרינאולוגיה וחבר באגודות עולמיות העוסקות בתחום.

כתובת המרפאה: רח׳ יגאל אלון 82 ת״א, מגדל סוזוקי קומה 4. לקביעת פגישה יש לשלוח הודעת ווטסאפ לחיה, מנהלת המרפאה, 0546442060.

אתר הרופא

דוא"ל של הרופא

גורם מבטח​

פרטית

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: