חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

אסתטיקה רפואית: 3 טיפולי אנטי אייג'ינג שעושים פלאים

מראה הפנים המזדקנות מטריד ומלווה לא מעט נשים – וגם גברים. החיים המהירים ומלאי הלחצים שלנו, זיהום האוויר, התזונה המתועשת וגם נתונים גנטיים, כרונולוגיים ורפואיים משפיעים על מראה העור וגורמים לו להשתנות לאורך השנים, היום בצורה בולטת יותר מפעם. טיפולי אנטי אייג'ינג קיימים בשפע ואיתם היכולת הפשוטה יחסית לפנות לקליניקות ומרפאות המציעות מתיחות פנים בניתוח.

רגע לפני הטיפולים הכירורגיים, אפשר לקחת צעד אחורה ולשפר את מראה העור באמצעות מתיחת פנים ללא ניתוח וטיפולים שונים נוספים, שבהם אין מעורבות של סכין המנתחים. סקרנו שלושה טיפולי אנטי אייג'ינג שעושים פלאים בלי ניתוח.

3 טיפולי אנטי אייג'ינג שעושים פלאים

טיפול שהפך בשנתיים האחרונות לנפוץ מאד בקליניקות לטיפולי אסתטיקה רפואית. הטיפול מציע בעצם מתיחת פנים ללא ניתוח כירורגי וללא חתכים בעור. ברוב הקליניקות הטיפול מתבסס על שימוש בחוטים מתמוססים שבאמצעותם מבצע הרופא מתיחת עור ויוצר מראה צעיר יותר.

היתרון הגדול של מתיחת פנים ללא ניתוח הוא קלות הטיפול, שאינו מצריך הרדמה ושמתקיים בטווח זמן קצר ויעיל. אין צורך בהתאוששות ארוכת זמן ובחבישה מסיבית של העור ואין תופעות לוואי כמו כאבים חזקים.

טיפולי מיצוק העור מאפשרים גם הם אפקט של מתיחת פנים ללא ניתוח, באמצעות מגוון רחב של טכנולוגיות שונות. בין הטכנולוגיות המוכרות ביותר תמצאו את ה-IPL והלייזר, שפועלים בדרך כלל ביחד עם החדרת חומרים פעילים המעודדים את ייצור הקולגן בעור ובכך את גמישותו ומיצוקו.

טיפולי מיצוק העור מוצעים בקליניקות לטיפולים אסתטיים בכל רחבי הארץ ומוצעים באינספור וריאציות. הקו המחבר בין כולן הוא המכשור המתקדם שמבוסס על טכנולוגיות לייזר, גלי רדיו ואור. הטיפולים האלו לרוב נערכים במסגרת סדרות טיפולים ולא כטיפול אחד.

גם טיפולי העלמת קמטים נערכים בכל מיני שיטות, כשהמכנה המשותף הוא הצורך לעודד את ייצור הקולגן בעור ולהחדיר מחדש את החומצה ההיאלורונית, היא החומצה האחראית על שמירת העור במראה צעיר, מוצק וללא כתמים וקמטים.
את החומרים הפעילים מחדירים בטיפולי העלמת קמטים בכל מיני שיטות, בין היתר על ידי שימוש בטכנולוגיות לייזר ו-IPL ומכשור מתקדם אחר. טיפולים אלו מתקיימים לרוב במסגרת סדרות טיפול, שנקבעות לאחר אבחון אישי.

לצד טיפולים אלו, ישנם טיפולי העלמת קמטים שמתבצעים באמצעות הזרקות, שהמפורסם בהם הוא טיפול הבוטוקס. במידה ובוחרים לעבור טיפול הזרקה, חשוב לדעת שצריך לחזור על הטיפול כל מספר חודשים וכן שצריך לבדוק היטב האם המטפל מורשה לבצע את הטיפול.

לא חייבים לפנות מיד לביצוע ניתוח מתיחת פנים, שיכול לגרור התאוששות ארוכה, כאבים וסיכונים נוספים. באמצעות הטיפולים האלו, שלא מערבים את סכין המנתחים, אפשר להנות מעור בריא, צעיר וחי. חשוב להזכיר שגם תזונה נכונה, שתיית מים, גמילה מעישון ושמירה על אורח חיים רגוע ונעים – עוזרים לשמירה על עור הפנים.

מומחים בתחום

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: