חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

ונסיל – VenaSeal

ונסיל - VenaSeal

הקלו על דליות הוורידים שלכם! ורידים בריאים ברגליים מכילים שסתומים השומרים על זרימת הדם אל הלב. אי-ספיקה ורידית מתפתחת בוורידים כאשר עבודת השסתומים משתבשת ומתאפשרת זרימה של דם לאחור (כלומר, ריפלוקס), והצטברותו בוורידי הרגל התחתונים. כאשר המחלה אינה מטופלת, התסמינים (דליות, כאב, נפיחות, התכווצויות או עקצוץ ברגלים, תחושת כבדות, עייפות ואי שקט), עלולים להחמיר עם הזמן. עם מערכת ונסיל – VenaSeal, תוכלו לטפל בבעיה עוד היום.

היתרונות של הטיפול במערכת VenaSeal החדשנית, לעומת שיטות הטיפול המסורתיות, רבים:

  • שיטת הטיפול היא איטום הווריד באמצעות דבק במקום סגירתו באמצעות חום.
  • במהלך הטיפול משתמשים במחט אחת בלבד, לצורך הרדמה.
  • אין צורך בדחיסה בגרבי לחץ לאחר הטיפול.
  • תופעות הלוואי הן קלות ונדירות.
  • התאוששות קלה ומהירה.

טיפול בווריד החולה משפר את זרימת הדם הכללית ומקל את התסמינים. בעבור מטופלים מסוימים, טיפול דחיסה בגרבי לחץ עשוי לשפר את זרימת הדם לבדו. בעבור מטופלים אחרים, כדי לשפר את זרימת הדם יש לסגור את הווריד החולה או להסירו. סגירה או הסרה של הווריד הפגוע מַפנות את הדם לוורידים בריאים הסמוכים לווריד החולה. הרופא שלכם יסייע לכם להחליט מהו הטיפול המתאים לכם ביותר.

מערכת ה- VenaSeal משפרת את זרימת הדם על ידי איטום או סגירה של הווריד החולה. המערכת מספקת כמות קטנה של דבק רפואי שפותח במיוחד למטרה זו. הדבק אוטם את הווריד, הוורידים השטחיים המטופלים נסגרים מיד ונותרים סגורים, הדם מנותב דרך ורידים בריאים הסמוכים למקום וניכר שיפור בתסמינים.

האם גם אתם חשים בתסמינים העלולים להעיד על מחלת אי ספיקה ורידית שטחית, ורוצים לדעת עוד על הטיפול במערכת VenaSeal? כל השאלות והתשובות בנושא מרוכזות עבורכם כאן.

מומחים בתחום

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: