חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

ניתוח קטרקט – לא מלחיץ כמו שחשבתם

חושבים שהחתול הוא עוד כרית על הספה? ששלט הטלוויזיה הוא הטלפון? רואים את כולם כפול ולא בגלל היין? קיים סיכוי סביר שיש לכם קטרקט – מחלת עיניים המתבטאת בעכירות של עדשת העין ויכולה לגרום לכל הסימפטומים האלו ועוד.

אבל אין מה להילחץ – לשמחתכם, יש כיום פתרון חדשני ומהפכני לבעיה: ניתוח קטרקט בלייזר. ניתוח יכול להלחיץ רבים מאתנו ולא רק בגיל מבוגר, אך הסיכון הממוצע לסיבוכים בניתוח קטרקט בלייזר הוא נמוך מאוד. אם הבחנתם בשינויים בראייה כגון: ירידה בחדות הראייה, טשטוש וסנוור בנהיגת לילה. סביר להניח כי יש לכם קטרקט ורצוי שתיבדקו אצל רופא עיניים מומחה לקטרקט, שבמידה ויאבחן את המחלה, יוכל להמליץ על הניתוח.

למי מתאים הניתוח?

הניתוח מתאים לכל מי שסובל מקטרקט, בין אם זה מפאת הגיל והשינויים שעוברת עדשת העין עם השנים, או בין אם זה בעקבות חבלות בעיניים, או כל סיבה אחרת שבגללה חלה במחלה.

איך זה עובד?

השיטה המתקדמת ביותר כיום לביצוע ניתוח קטרקט בעיניים היא ע"י לייזר. אצלנו בmedica, הניתוח מתבצע ע"י צוות מומחים, בדיוק והתאמה מרבית. בעזרת מכשיר ה-LenSX החדשני, מערכת הלייזר מבצעת שלושה שלבים מרכזיים: יצירת capsulorhexis, יצירת פרגמנטציה בגרעין וביצוע חתכים בקרנית. בשיטה זו, המכשיר מבטיח תוצאות מדויקות ושיפור משמעותי באורח חייו של המטופל, ללא צורך בסכין מנתחים. היתרונות של ניתוח קטרקט בלייזר רבים: דיוק מרבי, פחות סיבוכים של אחרי ניתוח, ניתוח ללא כאבים, ניתוח בטוח יותר ועוד.

הגיע הזמן להפסיק להיתקע בדברים, לא לזהות חפצים ולראות את העולם מטושטש ולא ברור – חזרו לראות את מה שפספסתם.

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: