חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

רופא עיניים מומחה – איך לבחור אותו בשלושה צעדים

בחירת רופא עיניים מומחה

בחירה של רופא עיניים מומחה מייצרת אצלנו במקרים רבים חשש גדול. העיניים הן אחד האיברים הכי רגישים והכי חיוניים בגוף – ראייה לא תקינה הופכת את התפקוד היומיומי למוגבל במיוחד ומקשה על ההתנהלות העצמאית שלנו בעולם. הפנייה לרופא מומחה יכולה לייצר השלכה רבת משמעות על איכות הטיפול שנקבל ולכן כשאנשים מחפשים רופא הם מרגישים שיש להם אחריות מסוימת על הבחירה שהם עושים. ישראל משופעת ברופאים מעולים ובמערכת בריאות טובה יחסית למדינות אחרות בעולם, אולם עדיין יש פערים בין רופאים שונים ובין גישות טיפול שונות. משפט מוכר אומר שאם חולה ניגש עם בעיה של כאבים ברגל לאורתופד ולכירורג, כל אחד מהם ייתן פרוגנוזה שבאה מתוך תחום ההתמחות שלו.

פודקאסט עם פרופ' גיא בן סימון - רופא עיניים מומחה

כדי שתוכלו לבחור רופא עיניים מומחה ולהישאר רגועים, ריכזנו עבורכם שלושה טיפים חשובים:

גוגל מספק לנו עולם שלם של מידע – אפשר למצוא כמעט כל רופא באתרים של מרכזים רפואיים, בפייסבוק, בבלוגים ובאתרים עצמאיים. חשוב לעשות בדיקה ראשונית ולהבין איפה הוא רכש את ההשכלה שלו? באילו בתי חולים הוא התמחה? אילו תפקידים הוא מילא (לדוגמא: מנהל מכון, סגן ראש מחלקה וכו'). בנוסף לכך צריך להבין באילו תתי תחומים הוא מתמחה על מנת שתוכלו למצוא את הרופא שיוכל להעניק את הטיפול האיכותי ביותר. אם אתם מחפשים להתייעץ עם מומחה קרנית או מומחה לאוקולופלסטיקה או מומחה במחלות רשתית, רצוי לבחור ברופא שיש לו ניסיון רב בתחום שלגביו אתם צריכים את חוות הדעת.

רשת האינטרנט מוצפת בהמלצות ובחוות דעת של גולשים. רצוי לעשות עבודה קצת יותר מעמיקה, לחפור בגוגל, לחפש המלצות אישיות של חברים ומכרים, לשאול אנשים שאתם סומכים עליהם על רופאים מומלצים ועל מרכז רפואי עיניים טוב. ככל שבדיקת השטח שלכם תהיה יותר יסודית, כך תרגישו יותר רגועים כשתגיעו אל הטיפול או אל פגישת הייעוץ.

מרכזים רפואיים פרטיים עובדים לפעמים רק עם חלק מקופות החולים. קבלת טיפול שלא במסגרת קופת החולים שלכם מייקרת אותו בצורה משמעותית. לכן כדאי לבדוק מאילו קופות חולים מקבל הרופא שאליו אתם פונים מטופלים. כיום ניתן לעשות ניתוחי קטרקט מתקדמים או הסרת קטרקט בלייזר במימון מלא או חלקי של הביטוח הרפואי (כמובן שגם לסוג הביטוח והוותק שלו יש השלכה על המחיר הסופי). בנוסף לכך, כדאי לבדוק באילו איזורים הרופא מקבל מטופלים ובאילו ימים ושעות, על מנת להעריך את רמת הזמינות שלו במקרה של צורך בטיפול מתמשך.

במרכז הרפואי medica תוכלו להתייעץ עם רופאי העיניים המובילים בארץ (מומחה קרנית, קטרקט, מומחה למחלות רשתית ועוד) ולקבל את הטיפולים החדישים ביותר. לקביעת תור צרו קשר עוד היום בטלפון 2147*

פודקאסט עם ד"ר רן שטיין - רופא עיניים מומחה מדבר על ״שקיות״ בעיניים

רוצה עוד פרטים?

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.

ברוכים הבאים לרשת

medica

מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית: